Virtuālā biroja priekšrocības un trūkumi

virtualais-birojs

Virtuālais birojs palīdz profesionāļiem veidot pozitīvu tēlu un noturēt klientus

Start-up uzņēmumiem un pašnodarbinātiem profesionāļiem ir svarīgi veidot pozitīvu uzņēmuma tēlu. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu profesija ir grāmatvedis, jurists, mārketinga speciālists u.c. šajās nozarēs profesionalitāte ir neatņemama sastāvdaļa. Bieži vien, Virtuālais birojs var būt labākais risinājums.

Kas ir virtuālais birojs?

Virtuālais birojs būtiski atšķiras no tradicionālajiem birojiem, par kuriek katru mēnesi ir jāmaskā nomas maksa, tie jāaprīko un jāuzkopj. Sava biroja nomāšana tikko uzsākot uzņēmējdarbību var būt pārāk dārga, paņemt pārāk daudz laiku un ieguldītās pūles var nedot gaidīto gandarījumu.

Virtuālais birojs ir apkalpots biznesa centrs, kas nodrošina profesionāļiem nepieciešamo pozitīvo tēlu par daudz mazākām izmaksām. Pakalpojumu klāstā var ietilpt korespondences pārsūtīšana, atbildēšana uz telefona zvaniem, dalīta biroja vieta vai nošķirts, mēbelēts birojs, pieejamas konferenču un pārrunu telpas. Šie pakalpojumi parasti tiek piedāvāti par fiksētu mēneša maksu, bet par papildus pakalpojumiem kā, kopēšanu, konferenču telpu izmantošanu un citiem īpašiem pieprasījumiem, var nākties piemaksāt.

Kā šie pakalpojumi palīdz uzlabot uzņēmuma reputāciju?

Ja Jums zvana klients, professionāla sekretāre atbild uz telefona zvanu Jūsu uzņēmuma vārdā. Sekretāre nekavējoties ar Jums sazināsies lai informētu par zvanu un pāradresēs zvanītāju uz Jūsu biroja vai mobilo telefonu. Ja klienti ierodas uz tikšanos, viņus sagaida un sveicina profesionāla sekretāre, kas pavada klientus uz Jūsu personīgo biroju vai sagatavoto konferenču zāli. Klientiem rodas iespaids, ka Jūsu uzņēmums ir profesionāls un uzticams.

Virtuālo biroju priekšrocības:

Tēls:

Profesionālā klientu apkalpošana veicina pozitīva uzņēmuma tēla veidošanu un rada uzticību.

Laiks:

Virtuālais birojs ļauj Jums labāk plānot laiku. No Jūsu darbu saraksta tiek izslēgts biroja menedžements, uzkopšana u.c. lietas, kas bieži vien paņem daudz laiku. Jums paliks vairāk laika sava biznesa attīstīšanai.

Ekonomija:

Biroja telpu noma, darbinieku algošana, biroja iekārtošana un nodrošināšana ar visu nepieciešamo tehniku būs daudz dārgāka par virtuālā biroja mēneša maksu. Un Jums būs jāmaksā tikai par tiem pakalpojumiem, kurus izmantosiet!

Atrašanās vieta:

Labāko Virtuālo biroju atrašanās vietas parasti ir bāzētas pilsētu centros, modernās biroju ēkās.

Darbinieki:

Jums nebūs jāsatraucās par darbinieku meklēšanu, uzticēšanos viņiem u.c. Jūs apkalpos profesionāls personāls.

Reputācija:

Virtuālie biroji pēdējos gados ir kļūvuši par normu. Izvēloties savam biznesam piemērotāko virtuālo biroju, Jūs noteikti samazināsiet izmaksas, tajā pašā laikā veicinot pozitīvu tēla veidošanu.

Universāli biroji:

Parasti, Virtuālo biroju telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo biroja tehniku. Jums nav jāsatraucās par tehniskām ķibelēm. Daži virtuālo pakalpojumu sniedzēji piedāvā birojus dažādās pilsētās vai pat valstīs, kas ļauj Jums paplašināt savu darbības lauku internacionāli.

Virtuālo biroju trūkumi:

Izaugsme: 

Virtuālais birojs ir ļoti labs straujai biznesa izaugsmei sākuma stadijā, bet var pienākt brīdis, kad Jums vairs nepietiek ar virtuālo ofisu. Ja darbus vairs nevarat paveikt viens pats un ir nepieciešams pieņemt jaunus darbiniekus, tad būs pienācis laiks sava biroja nomāšanai.

Noliktavas telpas:

Dažos gadījumos, Jums būs nepieciešama vieta, kur uzglabāt dokumentus, paraugus, preces. Virtuālie biroji var piedāvāt Jums nelielu telpu šo lietu uzglabāšanai, bet biznesam attīstoties Jums vietas var būt par maz, kas atkal nozīmē pārcelšanos uz savām biroja telpām.


Tātad, ja Jūs meklējat darba vietu, kas sniedz Jums maksimālu fleksibilitāti un pozitīvi ietekmē Jūsu uzņēmuma profesionālo teļu, tad virtuālais birojs ir atbilde!

Realto piedāvātais virtuālā biroja risinājums:

Virtuālo biroju nomas piedāvājumā šobrīd ietilpst trīs izvēles varianti, no kuriem katrs uzņēmums var izvēlēties sev piemērotāko:

Juridiskās adreses noma – Šis pakalpojums piedāvā uzņēmumam nomāt juridisko adresi bez citiem papildu pakalpojumiem. Uzņēmums tiek reģistrēts iepriekš saskaņotā adresē, tādējādi spējot likumīgi uzsākt/turpināt savu darbību.

Juridiskā adrese un pasta saņemšana – Pakalpojums paredz ne tikai uzņēmuma reģistrēšanu juridiskajā adresē, bet nomniekiem tiek atvēlēta arī pasta kastīte, uzņēmuma pasta pieņemšanai.

Juridiskā adrese, pastkastītes noma un korespondences pieņemšana  – Piedāvājumā ietilpst juridiskās adreses un pastkastītes noma, kā arī korespondences pieņemšana un pāradresācija.

Compare listings

Salīdzināt
Meklēt
Price Range From To