Kā izvēlēties vislabāko sapulču telpu: 4 padomi

Sapulču un tikšanās telpas var būt nepieciešamas dažādās situācijās. Vai nu Jums ir nepieciešams norezervēt lepnu tikšanās vietu, lai atstātu labu iespaidu uz potenciālo klientu, vai izvēlēties telpas nelielam kolektīva Ziemassvētku pasākumam. Vienalga kādam nolūkam Jums ir vajadzīgas telpas kopā sanākšanai, mums ir daži ieteikumi lai Jūs spētu izdarīt vislabāko izvēli. Šeit būs četri padomi, lai Jūs spētu izvēlēties vislabāko telpu:

Izvēlieties sanāksmju telpas pareizajā vietā

Telpu atrašanās vieta būs ļoti nozīmīgs faktors, organizējot tikšanos vai pasākumu ārpus Jūsu biroja telpām. Ideālā telpu atrašanās vieta šajā gadījumā būtu tāda, kas ir ērti pieejama visām iesaistītajām pusēm. Protams, reizēm nav iespējams izdabāt visiem, taču vairākumam noteikti. Telpām arī ir jābūt viegli atrodamā vietā, tām nevajadzētu būt kādā tumšā sānielā.

Pie telpām būtu vēlams būt adekvāta lieluma auto stāvvietām, lai vietas pietiktu visiem apmeklētājiem. Labākajā gadījumā netālu no pasākuma telpām vajadzētu būt arī sabiedriskā transporta pieturai. Ja lielākā daļa no Jūsu viesiem izmantos sabiedrisko transportu, tad Jums vajadzētu piemeklēt telpas kurām ir viegli piekļūt ar šo transporta veidu. Kad būsiet sapratuši Jūsu viesu ierašanās veidus, Jūs uzreiz varēsiet sašaurināt potenciālo telpu izvēli.

Esiet reālistisks, izvērtējot viesu skaitu un telpu lielumu

Vai Jūs plānojat pasākumu uzņēmuma biroja darbiniekiem, tehniskajiem darbiniekiem, ārpakalpojuma pakalpojumu sniedzējiem. Daudzi no šiem darbiniekiem parasti nezuturas birojā, tādēļ meklējot telpas pasākumam, vajadzētu pacensties atcerēties par visiem apmeklētājiem un attiecīgi izvēlēties pietiekami plašas telpas. Ja par ko šaubāties, noaapaļojiet telpu izmēru uz augšu, lai nerastos situācija kad ir jāiespiež 200 cilvēki telpās, kas ir paredzētas 150 cilvēkiem.

Papildus tam, padomājiet, lai cilvēki justos brīvi un ērti Jūsu izvēlētajās telpās, īpaši tad, ja cenšaties atstāt labu iespaidu. Rīkojot tikšanos ar potenciālo sadarbības partneri, skapja lieluma telpā, Jūs jau būsiet radījuši par sevi sliktu, skopu iespaidu. Cilvēks, kurš tiks uzaicināts uz tikšanos nolaistās vai neadekvāti mazās telpās uzreiz izdarīs secinājumus, piemēram, Jums nerūp viņu komforts, Jūs nevarat atļauties greznākas telpas u.c. Protams, viss ir atkarīgs no tikšanās svarīguma un nepieciešamības atstāt iespaidu.

Pirms sākat izvēlēties telpas, noformulējiet nepieciešamības

Pirms sākat meklēt telpas konferencei vai klienta satikšanai, uztaisiet sarakstiņu ar nepieciešamo telpu aprīkojumu un īpašās prasības. Jūs vēlaties glaunus krēslus, bet ir jābūt noteiktam sēdvietu skaitam. Jūs vēlaties kafijas pauzi, bet nevēlaties šo jautājumu risināt caur trešo personu. Jums ir nepieciešams atbilstošs aprīkojums, lai varētu izveidot prezentāciju. Jūs vēlaties, lai Jūsu krēsls ir glaunāks par pārējiem, lai atstātu iespaidu uz klientiem. Lai kādas būtu Jūsu vajadzības un vēlmes, apzinot tās pirms pieejamo telpu apskates, izvēli būs izdarīt vieglāk. Jūs uzreiz zināsiet, kuras telpas Jums neder.

Pieejamie pakalpojumi

Dažreiz ir nepieciešams izīrēt ne tikai konferenču zāli, kurā ir liels galds un krēsli. Varbūt Jūs vēlaties divu dienu pasākumu un Jums būs nepieciešmas arī guļamvietas. Šādā gadījumā lieliski piemērotas būs sapulču zāles viesnīcās. Varbūt Jums, papildus sanāksmju zālei, ir nepieciešamas arī slēgtas telpas, kurās veikt personīgas pārrunas ar klientiem vai sadarbības partneriem. Pirms telpu sludinājumu aplūkošanas, Jums vajadzētu būt skaidram, kāda telpu konfigurācija būs visatbilstošākā Jūsu vajadzībām.

Realto biznesa centros pieejamās sapulču telpas:

Realto biznesa centros ir pieejamas vairākas daudzfunkcionālas, dažādu platību konferenču un sanāksmju telpas:

  • Pētersalas Biznesa centra Baltā zāle
  • Konferenču telpas Čiekurkalna Biznesa centrā
  • Konferenču telpas Braslas Biznesa centrā
  • Konferenču telpas Rīgas Kinostudijā

Compare listings

Salīdzināt