Konferenču un semināru telpas Rīgā

Piedāvājam izvēlēties kādu no Realto daudzfunkcionālajām dažādu platību konferenču vai sanāksmju telpām mūsu biznesa centros: Pētersalas biznesa centrā, Pētersalas ielā 1b, Rūpniecības ielā 52; Čiekurkalna industriālajā parkā, Tēraudlietuves ielā 22; Braslas biznesa centrā, Braslas ielā 29a, 29; Kinostudijā, Šmerļa ielā 3.

Telpas atrodas galveno ielu tuvumā, paredzot ērtu piekļuvi un bezmaksas autostāvvietu. Apzinot jūsu vēlmes, Realto parūpēsies arī par nepieciešamo aprīkojumu un ērtībām – projektors, ekrāns, tāfele, uzkodas un kafija, uzkopšana u.c.

Piedāvājam arī iespēju rīkot pasākumus objektos, kuros ir industriāla vide – agrākās ražošanas ēkas, kas vēl ir saglabājušas savu sākotnējo auru (Sarkandaugavā, Ganību dambī 31 vai Juglā, Brīvības gatvē 401).

Konferenču un pasākumu telpas Biznesa centrā "Hanzas vārti"

Biznesa centrs “Hanzas vārti” piedāvā telpu neaizmirstamiem pasākumiem! Labprāt uzņemsim pasākumu organizatorus un dalībniekus savā mājīgi iekārtotajā Baltajā zālē, kura ir lieliski piemērota semināru, prezentāciju, izstāžu, korporatīvo vakaru un dažādu privātu pasākumu rīkošanai. 

Baltās zāles telpās vienlaicīgi paredzēts uzņemt līdz pat 140 viesiem. 

Parūpēsimies arī par to, lai Jūsu pasākumam netrūktu visa nepieciešamā tehnika un viesi tiktu palutināti ar uzkodām un dzērieniem. Viesu ērtībām pieejama autostāvvieta.

Biznesa centram ir ērti piekļūt no Pētersalas, Rūpniecības un Pulkveža Brieža ielām, bet pavisam netālu atvēlēta vieta pasākuma apmeklētāju auto novietošanai. 

Centra ietilpība paredz līdz 90 sēdvietām un vairāk kā 140 stāvvietām. 

Kā papildu pakalpojumus piedāvājām banketu un kafijas paužu organizēšanu un asistēšanu, kā arī visas nepieciešamās tehnikas nodrošinājumu jūsu pasākumam.

Rezervējiet zāli savam pasākumam! Būsim priecīgi Jūs uzņemt! 

Konferenču telpas Braslas Biznesa centrā

Braslas Biznesa centrā pieejamas 3 sapulču telpas dažādos izmēros un komplektācijās:

Lielās zāles ietilpība ir līdz 15 vietām. Šī telpa būs vispiemērotākā dažāda veida apmācību un nelielu semināru rīkošanai. Lielajā zālē ir liels televīzors uz kura ir iespējams rādīt prezentācijas vai mācību materiālus.

Vidējās zāles ietilpība ir līdz 6 personām. Šī telpa vairāk būs piemērota nelielu apspriežu organizēšanai 

Mazājā zālē ir sēdvietas 4 personām. Šī telpa ir piemērota dažādu biznesa darījumu slēgšanai vai pārrunām aci pret aci.

 • Iespējama telpas pielāgošana klienta vēlmēm un vajadzībām
 • Bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums 
 • Viesu ērtībām pieejama autostāvvieta
 • Iespēja noorganizēt kafijas pauzes

No listing found.

Konferenču telpas Čiekurkalna Biznesa centrā

Čiekurkalna biznesa centrā ir pieejamas 2 zāles konferenču / sapulču telpas, kurās ir iespējams uzņemt līdz 20 personām katrā.

Biznesa centrā ir ierīkots kopbirojs, kurā ir iespējams nomāt pārrunu un semināru telpas ( līdz 20 personām), atsevišķus mēbelētus kabinetus 9-12m2, kā arī atsevišķas darba vietas.

Darba vietas noma sākot no  50eur/mēn.Pārrunu telpas iznomājam sākot no 25 eur/dienā, 5 eur/h;  Semināru telpas-  sākot no 50 eur/dienā, 7 eur/h.

 • Iespējama telpas pielāgošana klienta vēlmēm un vajadzībām
 • Bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums
 • Viesu ērtībām pieejama autostāvvieta

No listing found.

Konferenču telpas Rīgas Kinostudijā

Rīgas Kinostudijā ir pieejama konferenču / sapulču telpa ar 20 sēdvietām. Šī telpa būs lieliski piemērota dažādu apmācību vai nelielu semināru rīkošanai.

 • Iespējama telpas pielāgošana klienta vēlmēm un vajadzībām
 • Bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums
 • Viesu ērtībām pieejama autostāvvieta
 • Iespēja noorganizēt kafijas pauzes

No listing found.

Compare listings

Salīdzināt