Telpas pasākumiem, radošiem projektiem, māksliniekiem, darbnīcām Rīgā

Realto un ar to saistītie uzņēmumi iznomā nekustamos īpašumus, kā arī veic jaunu nekustamo īpašumu attīstības projektu izstrādi un īstenošanu dzīvē.

Realto piederošo īpašumu sarakstā ir tādas vēsturiskas ēkas kā:

 • Rīgas kinostudija
 • Rīgas Manufaktūra
 • Juglas Manufaktūra
 • bijusī “Provodņik” rūpnīca Sarkandaugavā
 • citas vēstures bagātas ēkas, kuras pateicoties Realto, šobrīd atgūst savu iepriekšējo varenību.

Par telpu pieejamību lūdzam kontaktēties ar Ievu Reini pa tālr. 29209555 vai rakstot uz e-pastu ieva.reine@realto.lv

E. fon Trompovska kvartāls māksliniekiem un kreatīvu ideju realizēšanai

E. Fon Trompovska kvartāls atrodas vienā no vēsturiski senākajiem Rīgas rūpniecības rajoniem, Sarkandaugavā. Industriālā kvartāla lielāko ēku projektējis viens no 19. gadsimta ievērojamākajiem inženieriem un arhitektiem Edmunds fon Trompovskis. E. fon Trompovska kvartāls nevar tikt nepamanīts, jo šī ēka ir vairāk kā 260 metrus gara un tās pieci stāvi slejas gandrīz 20 metru augstumā.

Šīm telpām piemīt apbrīnojami industriāls šarms un noskaņa. Trompovska kvartālā ir pieejamas telpas visdažādākajos izmēros – sākot no 20, līdz pat 5000 kvadrātmetriem, līdz ar to tās ir pielāgojamas dažādiem pasākumiem un projektiem. Telpu vienkāršību ir iespējams izmantot, lai padarītu telpas urbāniski romantiskas un smalkas. Līdz šim telpās ir organizētas gan fotosesijas, gan filmēti video klipi, gan rīkoti plaši apmeklēti pasākumi.

Ievērojamākais radošais projekts šajās telpās noteikti ir Latvijas vīriešu baksetbola izlases fotosesija pirms došanās uz 2017. gada Eiropas čempionāta basketbolā finālturnīru. Fotosesija notika basketbola zālē, kas atrodas ēkas piektajā stāvā.

2019. gada maijā jau otro reizi, E. fon Trompovska kvartāla telpās norisināsies dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls “Kontraktor”, kuru rīko pašmāju sintezatoru ražotāji ‘’Erica Synths’’.

Telpas E. fon Trompovska kvartālā būs piemērotas šādu ideju un aktivitāšu īstenošanai:

 • Mākslinieku vai amatnieku darbnīcu izveidošanai;
 • Izstāžu telpas māksliniekiem un amatniekiem;
 • Telpas pasākumu organizēšanai;
 • Telpas fotosesijām;
 • Telpas video klipu filmēšanai;
 • Telpas radošām aktivitātēm;
 • Telpas mūzikas grupu mēģinājumiem;
 • Iekštelpu sporta aktivitātēm;

Ikviena no pieminētajām aktivitātēm jau ir realizēta E. Fon Trompovska kvartālā un Realto komandai ir pieredze ar attiecīgu risinājumu piemeklēšanu ikviena klienta vajadzībām.

Manufaktūras telpas radošo projektu un pasākumu realizācijai

Manufaktūra jeb bijusī Rīgas manufaktūra atrodas vēsturiski nozīmīgā industriālajā rajonā Brīvības gatvē 401, to ieskauj Mārklanes un Auduma ielas. Realto īpašumā šis vēsturiskais dārgums nonāca 2014. gadā. Patlaban Manufaktūra piedzīvo savu atdzimšanu – ēku renovāciju un teritorijas labiekārtošanu un ir kļuvis par vienu no mūsu visātrāk augošajiem biznesa parkiem.

Saglabājot vēsturiskās vērtības un vietas garu, mēs piedāvājam tīru vidi, kas ir ērta un viegli pielāgojama dāžādu pasākumu organizēšanai, noskaņas radīšanai mākslas darbu tapšanā vai cita veida iedvesmas uzņemšanai

2018. gada pavasarī Manufaktūras telpās norisinājās viens no modīgākajiem pasākumiem – Latvija Mākslas akadēmijas studentu modes skate, kas pulcēja ne vien vairākus desmitus jauno modes speciālistu, bet arī vairākus simtus skatītāju un citu interesentu.

Konkrētā telpa, kurā norisinājās Latvijas Māksas akadēmijas modes skate, ir ideāli piemērota dažādu radošu pasākumu organizēšanai. To ir iespējams pielāgot jebkurai situācijai un īstenot pat vistrakākās iespējas (kuras neatbalstītu jau pielāgotas telpas), jo tajā nav veikts remonts, bet tajā pašā laikā ,telpa ir ļoti tīra.

Manufaktūras telpas būs piemērotas šādu ideju un aktivitāšu īstenošanai:

 • Mākslinieku vai amatnieku darbnīcu izveidošanai;
 • Izstāžu telpas māksliniekiem un amatniekiem;
 • Telpas pasākumu organizēšanai;
 • Telpas fotosesijām;
 • Telpas video klipu filmēšanai;
 • Telpas radošām aktivitātēm;

Telpas Foto / Video projektiem

Ja meklējat telpas, kurās ir iespējams veikt profesionālas fotosesijas vai filmēt TV reklāmas, seriālus vai pat pilnmetrāžas filmas, tad Realto piedāvājumā ir atbilstošas telpas šo projektu realizācijai.

Filmēšanas paviljoni Čiekurkalna kvartālā

Rīgā, Čiekurkalna kvartālā, Tēraudlietuves ielā 9 un 22 ir pieejamas telpas 3000m² platībā un ar griestu augstumu 9m. Zem viena Jumta atrodas divi vienāda izmēra paviljoni, kas var būt lieliski piemēroti video klipu, reklāmu, filmu, seriālu vai citu radošu projektu īstenošanai.

Ja nepieciešamas plašas telpas ar augstiem griestiem radošu projektu īstenošanai, tad, iespējams, mūsu piedāvājums ir tieši laikā.

Fotostudija un filmēšanas paviljoni Kinostudijā

Rīgas Kinostudija ir vecākā un pazīstamākā filmu studija Latvijā, kā arī viena no senākajām kinostudijām Ziemeļeiropā. Šobrīd Kinostudijā ir pieejams tehniskais aprīkojums un atbilstošas telpas dažādu filmu, raidījumu, reklāmu un citu audiovizuālu projektu īstenošanai.

Fotopaviljons Rīgas Kinostudijā

Fotopaviljons ir sagatavots dažāda veida fotosesiju veikšanai. Šī fotostudija ir aprīkota ar baltu fonu un konstrukcijām papildus apgaismojuma izvietošanai. To ir iespējams iznomāt gan īstermiņā – pa stundām, gan ilgtermiņā – fotostudijas ierīkošanai. 

Rīgas kinostudijas rīcībā ir 1960. gados uzbūvētie, labi aprīkoti filmēšanas paviljoni, kas ir lielākie Ziemeļeiropā.

Rīgas Kinostudijā nomai pieejami trīs filmēšanas paviljoni:

1.paviljons 38 x 26 m / h 12m

2.paviljons 32 x 26 m / h 9m

3.paviljons 10 x 14m / h 5m

Plašāku informāciju par filmēšanas paviljonu nomu kinostudijā varat atrast šeit.

Piemērotas telpas ar industriālu vidi un vēsturisku auru ir pieejamas arī vēl citos Realto grupas īpašumos. Līdz šim mūsu telpās tika organizēti tādi aizraujoši pasākumi, kā modes skates, foto sesijas, kampaņu un filmu filmēšanas, orientēšanās sacensības un citi orģināli, atmiņā paliekoši notikumi.

Par telpu pieejamību lūdzam kontaktēties ar Ievu Reini pa tālr. 29209555 vai rakstot uz e-pastu ieva.reine@realto.lv

Join The Discussion

Compare listings

Salīdzināt