E. Fon Trompovska kvartālā norisināsies dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls “Kontaktor”

Šī gada 31. maijā E. Fon Trompovska kvartālā, Sarkandaugavā, norisināsies jau otrais dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls ‘’Kontaktor’’, ko rīko pašmāju sintezatoru ražotāji ‘’Erica Synths’’. Šī gada festivālā, Realto pārvaldītajā objektā, starp citiem pasaules līmeņa mūziķiem uzstāsies Detroitas elektro pionieri AUX 88, eksperimentālās elektronikas apvienība Emptyset un agresīvā tehno panks T.Raumschmiere. Pirmās biļetes būs pieejamas par īpaši izdevīgu ‘’early bird’’ cenu.

Festivāla programma klausītājiem piedāvās dzīvo elektronisko mūziku robežās no neparasta tehno, bez-kompromisu industriālās un ekscentriskas trokšņu mūzikas līdz pat leģendāra elektro skanējumam un novatorai deju mūzikai. Pulcējot pasaules mēroga zvaigznes un spilgtākos vietējos talantus, šogad īpašs uzsvars likts uz spilgtiem un performatīviem priekšnesumiem, rosinot apmeklētājus ne tikai klausīties un dejot, bet arī iesaistīties kļūstot par aktīvu daļu no mūzikas baudīšanas pieredzes un atgādinot sev īsti utopiska reiva piedzīvojumu.

Festivāla galvenā nakts norisināsies iespaidīgajā Sarkandaugavas industrālajā parka – E. Fon Trompovska kvartālā, taču tā otrais vakars klubā Golden Ģertrūdes ielā 33/35. Šogad festivāla programma 30. maijā piedāvās apmeklēt elektroniskās mūzikas interesentiem saistošas lekcijas un meistarklases.

Festivāla dalībnieki alfabētiskā secībā:

Arma Agharta (Lietuva)

AUX88 (ASV)

Banyek (Ungārija)

Baseck un Feliša Ledesma ar projektu Cruel World II (ASV)

BR-Laser (Austrija)

Coast2c (ASV)

Emptyset (Apvienotā Karaliste)

KODEK (Latvija)

Metapattern (Austrālija)

Multilux (Latvija)

MonoB vs NoroE (Francija)

OGJ (Čehija)

SKD (Latvija)

Tatsuja Takahaši (Japāna)

Tobiass Fon Hofstens (Zviedrija)

T.Raumscmiere (Vācija)

Pīters Kirns (Vācija)

Wickiss (Latvija)

Festivāla partneri un atbalstītāji: Erica Synths, Gētes institūts Rīgā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubators, FACT Magazine, T-Studio, Aristīds, Klubs Golden, Realto

Vairāk informāciju par pasākumu var atrast:

WEB: https://kontaktor.lv/

Biļetes: https://ej.uz/KONTAKTOR

Facebook RSVP: https://www.facebook.com/events/335849123928609/

Erica Synths: https://www.ericasynths.lv/

Compare listings

Salīdzināt