844481533253426

Labdarības tirdziņš E. fon Trompovska kvartālā

2019. gada 30. martā no 11:00 līdz 15:00 E. fon Trompovska kvartālā, Sarkandaugavā, norisināsies atvērto durvju dienas, tirdziņš un citas aktivitātes. Uz pasākumu būs gaidīts ikviens interesents, un ieeja pasākumā būs bez maksas.

Pasākuma norises laikā, no 11:00 līdz 15:00 ir paredzētas šādas aktivitātes:

  • Ekskursijas pa E. fon Trompovska kvartālu reizi stundā – 12:00, 13:00, 14:00;
  • Labdarības tirdziņš;
  • Disku golfa UFOGOLF izmēģinājumi no 11:00 – 15:00;
  • Lokšaušanas paraugdemonstrējumi un izmēģinājumi no 11:00 līdz 15:00;
  • Radošās darbnīcas;
  • Fotostūrītis ar fotogrāfu.

Pasākuma laikā uz vietas būs arī ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvās siltus dzērienu un uzkodas.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ekskursijas veidā aplūkot un iepazīt vēsturisko, 47 000 kvadrātmetru plašo E. fon Trompovska kvartāla galveno ēku, uzzināt par tās vēsturi, šī brīža pielietojumu un nākotnes plāniem. Tie, kam interesē telpu nomas iespējas bijušajā “Provodnik” ēkā, būs iespēja saņemt konsultācijas no Realto nekustamo īpašumu pārstāvjiem.

Pasākuma galvenais notikums būs tirdziņš, kurā ir gaidāmi dažādi tirgotāji, to skaitā stādu audzētāji. Tirdziņam var pieteikties ikviens interesents, sazinoties ar Irinu pa tālr. +371 26551184.

Būs arī atsevišķs stends labdarības tirdziņam, kurā piedalīsies uzņēmumi, kas E. fon Trompovska kvartālā ražo savus produkciju. Labdarības tirdziņa organizēšanu ir uzņēmies attīstošo koka spēļu uzņēmuma “Solid wood gifts” kolektīvs. Visi labdarības tirdziņā gūtie ienākumi tiks novirzīti Latvijas Loka Šaušanas Federācijas paralimpiskajiem loka šāvējiem.

Pasākuma norises laikā, apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs, ko piedāvās gan E. fon Trompovska kvartāla esošie nomnieki un citi uzņēmumi, kas kādreiz ir izmantojuši šīs plašās telpas Sarkandaugavā.

Mozaīku studija Kabinetto Mosaic Studio piedāvās veidot mozaīkas no oļiem, stikla u.c. materiāliem. Apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt arī sportiskās aktivitātes – UFOGOLF disku golfa apmācības, lokšaušanas paraugdemostrējumi un izmēģinājumi. Loka šaušanas aktivitātēs piedalīsies profesionāli sportisti ar ievērojamiem sasniegumiem pasaules mērogā:

  • Ieva Melle – Rio 2016 Paralimpiskajās spēlēs 8.vieta, Eiropas un pasaules čempionātu dalībniece, 7 gadu pieredze loka šaušanas sportā;
  • Gints Jonasts – Rio 2016 Paralimpisko Spēļu, Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieks, 20 gadu pieredze loka šaušanas sportā;
  • Inārs Dubkevičs – Latvijas loka šaušanas izlases sportists, sporta meistars, 11 gadu pieredze loka šaušanas sportā, Latvijai ir izcīnījis ceļazīmi uz 2019. gada Eiropas spēlēm.

Pasākumā būs iespējams nofotogrāfēties piektā stāva basketbola zālē, kurā notika arī Latvijas vīriešu basketbola izlases fotosesija, pirms došanās uz Eiropas čempionātu 2017. gadā. Būs iespējams nofotogrāfēties arī piektā stāva ražošanas telpās, kuras izceļas ar savu plašumu un industriālo stilu.

Uz tikšanos pavasara sagaidīšanas svētkos E. fon Trompovska kvartālā, 2019. gada 30. martā! Gaidīsim Jūs jau no plkst. 11:00!

Compare listings

Salīdzināt