Enģeļa sirds labie darbi

Vasara ir kā maza dzīve, kas īpaši bērniem piepildīta ar piedzīvojumiem un emocijām.

Biedrība “Eņģeļa sirds” nesen vēra vaļā nelielu biroju Realto Kinostudijas ēkā un uzaicināja uz sālsmaizi, lai pastāstītu par sevi. Organizācija dara labu darbiņu – atbalsta talantīgus bērnus un jauniešus, īpaši no attālākajiem lauku reģioniem. Veicina bērnu izaugsmi un motivē mainīt dzīves uztveri caur izglītojošiem pasākumiem. Tas viss kopumā dāvā bērniem iespējas un cerības, bet mūsu valstij nākotnes attīstību un vērtīgus speciālistus.

Iepazīstot biedrības vēstnesi Ivandu Biti, pieteicāmies uz vienu no pasākumiem, ko vasaras brīvlaika sākumā organizēja Bērzaunes pamatskolas bērniem un jauniešiem. Nudien, ballīte gan bija aizraujoša. Tajā ciemojās mūziķis Andris Jeziks, Zvaniņu Ceļš dibinātājs, triku meistars Toms Felkers, kas pārsteidza ar neatkārtojamiem trikiem un stāstiem un liekot aizdomāties par savu dzīves ceļu un izvēlēm, ko izdarām. Garšīgos smieklus uz klavierēm pavadīja Toma draugs Andris. Bērzaunieši ciemojās arī pie filmu studijas “Animācijas brigāde”, kas Kinostudijas telpās darbojas jau kopš 1990.gada. Studijā ir izveidotas simtiem lelles un darbojas leļļu izstāde, ko noteikti iesākam apmeklēt!

Šis pasākums un daudzi citi “Enģeļa sirds” projekti, ar kuriem var iepazīties te: Projekti – Eņģeļa sirds (engelasirds.lv) top pateicoties ziedotājiem.

Aicinām arī Jūs atbalstīt “Enģeļa sirds” iniciatīvas: Ziedotājiem – Eņģeļa sirds (engelasirds.lv)

Jo bērni ir mūsu nākotne!

Compare listings

Salīdzināt