Virtuālā realitāte Realto Kinostudijā

  • pirms 7 mēnešiem

Virtuālas realitātes ierīces tā ir iespēja piedzīvot vēl nebijušas emocijas un piedzīvojumus. Šī izklaide ideāli piemērota tumšajiem un vētrainajiem rudens vakariem draugu lokā 😊

Realto Kinostudijas nomnieks MetoDrive virtuālas realitātes projekta ietvaros attīsta un piedāvā izmēģināt virtuālo realitātes braukšanas iespēju Rīgas ielās. Kinostudijas foajē testā režīmā ir uzstādīts restaurēts automobilis, tajā var iesēsties un  virtuāli uzliekot savus personīgus uzstādījumus- AIZIET Rīgas ielās! Realto komanda izmēģināja braucienu Rīgas Āgenskalna ielās, tas bija aizraujoši!

Projekta mērķis – mācīties vadīt auto un pareizi rīkoties dažādas ārkārtas situācijās uz ceļa – braukšana miglā, bērnu pēkšņa parādīšanās uz ceļa, slideni ceļa apstākļi, blīva satiksme, citas avārijas situācijas. Tāpat MetoDrive piedāvā autoskolu apmācāmajiem testēt eksāmena simulāciju Rīgas ielās. Projekts vēl ir attīstības un pieslīpēšanas stadijā, bet jau ir iespēja to izmēģināt, Latvijā šis ir pirmais šāda satura projekts! Ar laiku attīstītāji plāno izplātīt šis virtuālas realitātes auto paraugus biznesa un tirdzniecības centros, ka arī piedāvāt kā papildapmācību instrumentu autoskolām.

Priecē, ka Realto objektos darbojas talantīgie un uzņēmīgie cilvēki, kuri seko savām idejām. Lai izdodas!

Kinostudija | Realto

Compare listings

Salīdzināt