Realto Kinostudijā durvis vēris vaļā Wunderlich zīmola pārstāvis

Realto Kinostudijā durvis vēris vaļā BMW motociklu aksesuāru demonstrāciju un testēšanas centrs, kas ir vienīgais oficiālais Wunderlich zīmola pārstāvis. Centra īpašnieks Egīls Peleckis daudzus gadus pārstāv zīmola pārdošanu Skandināvijā un Austrumeiropā.

Wunderlich ir vācu uzņēmums, kas izstrādā un ražo augstas kvalitātes sēdekļus, somas, apģērbu un citus aksesuārus komfortablai braukšanai ar BMW motociklu pilsētā un garākos ceļa posmos.

Centrs @wunderlich_riga tapis pateicoties cilvēkiem, kuri ir bijuši motosportisti un kuriem moto ir sirdslieta. Centrā ir daudz interesantu lietu, kuras gribās aplūkot, bet moto lietpratējiem arī notestēt. Noteikti ir vērts apmeklēt un izbaudīt!

5.februārī no plkst.12:00 līdz 17:00 Realto Kinostudijas foajē ir plānots Wunderlich  paraugdemonstrējums ar iespēju notestēt Wunderlich moto sēdekļus. Mājupceļā no Somijas uz Vāciju arī būs apskatāmi Wunderlich BMW R1250 GS Edition 35 #2, Harley Davidson Pan America un Ducati Multistrada V4 motocikli.

Ciemojoties demonstrācijas centrā, uzzinājām arī par Egīla izveidotu un atbalstītu BMX riteņu krosa bērnu komandu. Prieks, par vēlmi un spēju nodot pašu aizrautību un pieredzi, palīdzot izaugt nākamajiem Latvijas BMX čempioniem!

Compare listings

Salīdzināt