Realto Sidrabe nomnieks, kas piedāvā Spānijas garšas Tavam galdam!

Nomnieka uzņēmuma nosaukums “Rialto” kādreiz mūs nedaudz pārsteidza … tomēr tas nav galvenais. Šoreiz stāsts ir par garšas kārpiņām un produkciju, ko piedāvā šis nomnieks ?

Realto Sidrabe biznesa parkā jau kādu laiku mājo nomnieka “Rialto” galvenais birojs. Uzņēmums darbojas pārtikas nozarē, piedāvājot iepazīt un nobaudīt augstas kvalitātes Spānijā ražotus gardumus. “Rialto” ir pirmais un oficiālais spāņu uzņēmuma „Don Gastronom Spain S.L.” pārstāvis.

Šobrīd jau klientiem ir iespēja iegādāties Spānijas produkciju 6 pārtikas veikalos „Don Gastronom” Rīgā un Jūrmalā, kā arī interneta veikalā ESSE.lv. Sortimentā ir rūpīgi atlasīti eko produkti no dažādiem Spānijas reģioniem. Tie ir Spānijas labākie vīni, vītinātas gaļas, desas, sieri, olīvas, olīveļļas. Viss, ko vien var vēlēties, lai ikdienu pārvērstu svētkos.

Klāstu papildina kulinārijas izstrādājumi un gardas plates svētkiem. Viss tiek gatavots pēc tradicionālajām Spāņu receptēm! Piedāvātā produkcija būs piemērota arī cilvēkiem, kas ikdienā nevar lietot uzturā glutēnu, jo lielā izvēlē ir produkti, kas nesatur lipekli. Jāatzīmē arī īpaši izveidotus dāvanu grozus, ko novērtēs delikatešu cienītāji.

Spānijas garšu var atrast  „Don Gastronom” veikalos vai  neizejot no mājām, pasūtīt internetveikalā ESSE.lv

Ja Tu izskati iespējas uzsākt savu biznesu, ieskaties Realto Sidrabe biznesa parka brīvo telpu katalogā: https://realto.lv/realto-sidrabe/

Compare listings

Salīdzināt