ERVITEX – Realto ilggadīgs nomnieks un uzticams sadarbības partneris!

Braslas biznesa centrs kopš pašiem pirmsākumiem, kad Realto iegādājās šo agrāko vieglās rūpniecības ēku kompleksu un uzsāka tā attīstību par mūsdienīgu multifukcionālu biznesa vidi, vienuviet pulcē dažādu nozaru uzņēmumus.

Realto Braslas biznesa centra ilggadīgs nomnieks un mūsu uzticams sadarbības partneris ir uzņēmums ERVITEX.

ERVITEX Braslas biznesa centrā veiksmīgi darbojas kopš 2008. gada un ir viens no pieredzējušajiem korporatīvo apģērbu vairumtirdzniecības un apdrukas uzņēmumiem Latvijā, kas savā pastāvēšanas laikā ir apdrukājis gandrīz 10 milj. apģērbu vienību! Uzņēmuma piedāvājuma klāstā ir dažāda veida tekstilizstrādājumi un apdrukas serviss. Sākot no individuāliem pasūtījumiem līdz rūpnieciskiem apmēriem. Piedāvātais klāsts ir ļoti plašs- vīriešu/sieviešu/bērnu T-krekli, polo krekli, sporta krekli, blūzes, pletkrekli, flīsa jakas, adītas jakas un džemperi, kapučjakas, vestes, virsjakas, darba apģērbi un apavi. Dažāda veida aksesuāri – cepures , cimdi, šalles, lakati, somas, auduma maisiņi. Kā arī piedāvājuma klāstu papildina prezentreklāmas priekšmeti un biznesa dāvanas. Visas piedāvātās preces ir paredzētas tālākai apdrukai vai izšūšanai.

Mūsdienīgas personificēšanas iespējas, rūpnieciska apdruka, sietspiede un izšūšana uzņēmumiem, komandām, pasākumiem, darbam, sportam un biznesam. ERVITEX neierobežo Jūsu idejas!

Brauciet ciemos uz ERVITEX plašo paraugu zāli Braslas ielā 29, Rīgā, kur klientiem ir iespēja saņemt profesionālu konsultāciju, aplūkot, pielaikot un iegādāties preces. Augsta darbu izpildes kvalitāte un individuāla pieeja katram klientam – pilnībā piekrītam šim ERVITEX raksturojumam!

Compare listings

Salīdzināt