fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Provodņik telpās notika elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts

Provodņik telpās notika elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts

Provodņik telpās norisinājās elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts “Latvian Techno Vector”. Pasākums tika pārraidīts no vairākām ainaviskām rūpnīcas lokācijām kur nedēļas garumā uzstājas 4 elektroniskās mūzikas mākslinieki: Black Moth, Ekva, Puffin un Ksenia Kamikaza.

Koncerta mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību radošo industriju krīzei pandēmijas ierobežojumu laikā, kura skar visus industrijas pārstāvjus. Skatītājiem līdz 20.jūlijam ir iespēja piedalīties Facebook konkursā, kurā tiks izlozēti dažādi pašmāju mākslinieku darbi.

“Radošā industrija nav tikai par izklaidi,” stāsta Sergejs Mikuša, biedrības Saularts dalībnieks un RIGA FM dibinātājs. “Var likties, ka tas ir kaut kas papildus, bez kā mēs varam iztikt. Tomēr šobrīd, manuprāt, mēs īpaši skaidri izjūtam ilgas pēc kopienas, kopības, refleksijas pašiem uz sevi, ko māksla un cilvēki spēj tik prasmīgi mums sniegt.”

Sergejs uzsver, ka “Latvian Techno Vector” pasākums ir radošas industrijas centiens adaptēties jaunajai pasaulei, radot vienotības sajūtu attālināti, bet kopā, piedzīvojot ko spilgtu un patiesu.

Biedrības Saularts galvenais darbības virziens ir mākslas un mūzikas pasākumu rīkošana. RIGA FM ir audiovizuālo translāciju kanāls. Kopš 2020. gada, sakarā ar epidemioloģisko situāciju un ierobežoto iespēju veikt klātienes pasākumus plašākai auditorijai, dzīvās mākslas un mūzikas tiešsaistes translācijas guvušas jaunu aktualitātes mērogu. “Latvian Techno Vector” tiešsaistes koncerts ir abu organizāciju jaunā formāta projekts.

Tiešsaistes koncertu rīkoja RIGA FM un Saulart organizācijas sadarbībā ar Realto.

Related posts

Pirmās tiražējamās ‘Harmony Home’ ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula

Ar laika kapsulas iemūrēšanu "Harmony Home Teika" pamatos oficiāli uzsākta pirmās...

Lasīt visu

Mūkusalas Biznesa Centru ar Torņakalnu savienos gājēju un velosipēdistu tilts

13. augustā pie Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra norisinājās darba sanāksme, kuras...

Lasīt visu

Mārkalnes kvartāla nomnieks – KDR Group

Realto nomnieki ir vairāk kā 750 uzņēmumu, kuri darbojas dažādas nozarēs un attīstās pie...

Lasīt visu
Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/realto/public_html/wp-includes/functions.php(4613): ob_end_flush() #2 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/realto/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/realto/public_html/wp-includes/load.php(960): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178