Provodņik telpās notika elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts

Provodņik telpās norisinājās elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts “Latvian Techno Vector”. Pasākums tika pārraidīts no vairākām ainaviskām rūpnīcas lokācijām kur nedēļas garumā uzstājas 4 elektroniskās mūzikas mākslinieki: Black Moth, Ekva, Puffin un Ksenia Kamikaza.

Koncerta mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību radošo industriju krīzei pandēmijas ierobežojumu laikā, kura skar visus industrijas pārstāvjus. Skatītājiem līdz 20.jūlijam ir iespēja piedalīties Facebook konkursā, kurā tiks izlozēti dažādi pašmāju mākslinieku darbi.

“Radošā industrija nav tikai par izklaidi,” stāsta Sergejs Mikuša, biedrības Saularts dalībnieks un RIGA FM dibinātājs. “Var likties, ka tas ir kaut kas papildus, bez kā mēs varam iztikt. Tomēr šobrīd, manuprāt, mēs īpaši skaidri izjūtam ilgas pēc kopienas, kopības, refleksijas pašiem uz sevi, ko māksla un cilvēki spēj tik prasmīgi mums sniegt.”

Sergejs uzsver, ka “Latvian Techno Vector” pasākums ir radošas industrijas centiens adaptēties jaunajai pasaulei, radot vienotības sajūtu attālināti, bet kopā, piedzīvojot ko spilgtu un patiesu.

Biedrības Saularts galvenais darbības virziens ir mākslas un mūzikas pasākumu rīkošana. RIGA FM ir audiovizuālo translāciju kanāls. Kopš 2020. gada, sakarā ar epidemioloģisko situāciju un ierobežoto iespēju veikt klātienes pasākumus plašākai auditorijai, dzīvās mākslas un mūzikas tiešsaistes translācijas guvušas jaunu aktualitātes mērogu. “Latvian Techno Vector” tiešsaistes koncerts ir abu organizāciju jaunā formāta projekts.

Tiešsaistes koncertu rīkoja RIGA FM un Saulart organizācijas sadarbībā ar Realto.

Compare listings

Salīdzināt