fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Braslas Biznesa centrā atvēries Borealis masāžas krēslu salons

Braslas Biznesa centrā atvēries Borealis masāžas krēslu salons

Būt uz viena viļņa…, kopīgs domu gājiens… – šiem vārdu salikumiem ir īpaša nozīme biznesa vidē. Realto  ir svarīgi izprast klientu vajadzības, veidojot patīkamu biznesa vidi un stabilas attiecības ar nomniekiem un sadarbības partneriem.

Ar prieku paziņojam, ka Braslas Biznesa centrā atvēries mūsu jaunā nomnieka Borealis masāžas krēslu salons! Masāžas krēsli tiek piedāvāti gan nomai, gan arī pārdošanai privātpersonām un uzņēmumiem. Borealis salonu raksturo gaumīgs minimālisms un baudas aura.

Masāža ir nepieciešama ikvienam no mums, lai ilgtermiņā uzturētu savu veselību un uzlabotu savas darba un domāšanas spējas. Sāpes no ilgstošas sēdēšanas viena pozīcijā ir visbiežākās no arodslimībām Latvijā. Atbildīgam darba devējam darbinieki ir viens no svarīgākajiem resursiem. Vairāk nekā 300 Borealis masāžas krēsli rūpējas par darbinieku veselības stāvokli Latvijas uzņēmumos. Masāžas krēsls ir lieliska iespēja atslēgties no darba rutīnas un atslābināt muskuļus darba dienas laikā.

Masāžas krēslus var apskatīt un izvēlēties sev piemērotāko Borealis salonā, Rīgā, Braslas ielā 29A, iepriekš piesākot vizīti telefoniski.

Baudiet nesteidzoties!

www.masazaskresls.lv

Related posts

Pirmās tiražējamās ‘Harmony Home’ ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula

Ar laika kapsulas iemūrēšanu "Harmony Home Teika" pamatos oficiāli uzsākta pirmās...

Lasīt visu

Mūkusalas Biznesa Centru ar Torņakalnu savienos gājēju un velosipēdistu tilts

13. augustā pie Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra norisinājās darba sanāksme, kuras...

Lasīt visu

Mārkalnes kvartāla nomnieks – KDR Group

Realto nomnieki ir vairāk kā 750 uzņēmumu, kuri darbojas dažādas nozarēs un attīstās pie...

Lasīt visu
Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/realto/public_html/wp-includes/functions.php(4613): ob_end_flush() #2 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/realto/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/realto/public_html/wp-includes/load.php(960): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178