Mārkalnes kvartāla nomnieks – KDR Group

Realto nomnieki ir vairāk kā 750 uzņēmumu, kuri darbojas dažādas nozarēs un attīstās pie mums no pirmsākumiem.

KDR Group ir apsardzes kompānija ar biroju Mārkalnes kvartālā, kas ir dibināta 2016.gadā un mērķtiecīgi attīstās, izvirzot vērtību priekšplānā individuālo pieeju katram objektam un personai. KDR Group sniedz dzīvojamā un komerciālā nekustamā īpašuma apsardzes pakalpojumus, piedāvā specializētu fiziskās un tehniskās apsardzes pakalpojumu kompleksu, bruņotu un nebruņotu kravu un materiālu vērtību pavadību. Uzņēmums izmanto tikai pārbaudītas un visdrošākās tehnoloģijas, apvienojot tās ar augstu servisa līmeni.

Apsardzes nozare neparedz atklāti un skaļi stāstīt par saviem klientiem un panākumiem. Apsardzes biznesa pamatā ir augsts konfidencialitātes līmenis. Tomēr KDR Group lepojas ar saviem panākumiem, jo kompānijas klientu lokā ir:
Rīgas Tirdzniecības Osta un Rīgas Pasažieru Termināls, Lattelecom Rīgas maratons, Ghetto Games pasākumi pieaugušajiem un bērniem, Tet pasākumi, kārtības nodrošināšana koncertos un POP mūzikas un sporta zvaigznes no Latvijas un ārzemes apsardze.

Izvēloties Mārkalnes kvartālu kā lokāciju birojam, galvenās KDR Group novērtētas priekšrocības ir kvartāla klusa un konfidenciālā atrašanas vieta, autostāvvieta un profesionāla pārvaldniece.

Compare listings

Salīdzināt