fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Mārkalnes kvartāla nomnieks – KDR Group

Mārkalnes kvartāla nomnieks – KDR Group

Realto nomnieki ir vairāk kā 750 uzņēmumu, kuri darbojas dažādas nozarēs un attīstās pie mums no pirmsākumiem.

KDR Group ir apsardzes kompānija ar biroju Mārkalnes kvartālā, kas ir dibināta 2016.gadā un mērķtiecīgi attīstās, izvirzot vērtību priekšplānā individuālo pieeju katram objektam un personai. KDR Group sniedz dzīvojamā un komerciālā nekustamā īpašuma apsardzes pakalpojumus, piedāvā specializētu fiziskās un tehniskās apsardzes pakalpojumu kompleksu, bruņotu un nebruņotu kravu un materiālu vērtību pavadību. Uzņēmums izmanto tikai pārbaudītas un visdrošākās tehnoloģijas, apvienojot tās ar augstu servisa līmeni.

Apsardzes nozare neparedz atklāti un skaļi stāstīt par saviem klientiem un panākumiem. Apsardzes biznesa pamatā ir augsts konfidencialitātes līmenis. Tomēr KDR Group lepojas ar saviem panākumiem, jo kompānijas klientu lokā ir:
Rīgas Tirdzniecības Osta un Rīgas Pasažieru Termināls, Lattelecom Rīgas maratons, Ghetto Games pasākumi pieaugušajiem un bērniem, Tet pasākumi, kārtības nodrošināšana koncertos un POP mūzikas un sporta zvaigznes no Latvijas un ārzemes apsardze.

Izvēloties Mārkalnes kvartālu kā lokāciju birojam, galvenās KDR Group novērtētas priekšrocības ir kvartāla klusa un konfidenciālā atrašanas vieta, autostāvvieta un profesionāla pārvaldniece.

Related posts

Pirmās tiražējamās ‘Harmony Home’ ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula

Ar laika kapsulas iemūrēšanu "Harmony Home Teika" pamatos oficiāli uzsākta pirmās...

Lasīt visu

Mūkusalas Biznesa Centru ar Torņakalnu savienos gājēju un velosipēdistu tilts

13. augustā pie Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra norisinājās darba sanāksme, kuras...

Lasīt visu

Provodņik telpās notika elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts

Provodņik telpās norisinājās elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts “Latvian Techno...

Lasīt visu
Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/realto/public_html/wp-includes/functions.php(4613): ob_end_flush() #2 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/realto/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/realto/public_html/wp-includes/load.php(960): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178