KnK Mefab – Mārkalnes kvartāla viens no pirmajiem nomniekiem

Diski-pulverkrasosana

Viens no Mārkalnes kvartāla, Mārkalnes ielā 10, lielākajiem un rosīgākajiem nomniekiem ir metālapstrādes uzņēmums “KnK Mefab” SIA. Uzņēmums savus ikdienas darbus Mārkalnes kvartālā veic jau kopš savas darbības pirmsākumiem 2014. gadā.

Šobrīd KnK Mefab nomā telpas gandrīz 1500 kvadrātmetu platībā. Saistībā ar darbības profila paplašināšanos uzņēmumam tika mainīts nosaukums no KnK Coating uz KnK Mefab.

Ar ko nodarbojas KnK Mefab?

Uzņēmums KnK Mefab piedāvā plašu metālapstrādes pakalpojumu klāstu, kas ietver CNC lāzergriešanu, koordinātu izciršanu/perforēšanu, locīšanu, metināšanu, abrazīvo strūklošanu un pulverkrāsošanu.

Uzņēmuma iespējas nodrošina pilnu ražošanas ciklu – no idejas, līdz gatavam galaproduktam. Neskatoties uz to vai tas ir viens vai vairāki pakalpojumi, viena detaļa vai vesela sērija, neliels korpusa izstrādājums vai detalizēta konstrukcija – KnK Mefab var to realizēt, piedāvājot konkurētspējīgu cenu, pretimnākošu attieksmi un augstu kvalitāti.

Lai uzzinātu vairāk par KnK Mefab, aprunājāmies ar uzņēmuma izpilddirektoru Kristapu Laipnieku un ražošanas vadītāju Kārli Jansonu.

Kādus pakalpojums KnK Mefab var piedāvāt citiem Realto nomniekiem?

Pulverkrāsošanu

Pulverkrāsošana ir sausā tipa krāsošana, kurā, atšķirībā no tradicionālās mitrās krāsošanas, netiek izmantoti šķīdinātāji, un krāsa tiek uzklātas uz detaļas pulvera veidā, kas pēc tam tiek speciāli žāvēta, iegūstot kvalitatīvu virsmas pārklājumu.

Disku pulverkrāsošanu

Automašīnas diski ir viena no redzamākajām automašīnas detaļām. Ja vēlaties, lai Jūs automašīna tiktu ievērota, KnK Mefab disku pulverkrāsošanas pakalpojums varētu būt tas, kas Jums nepieciešams.

Lāzergriešanu

Lāzergriešanas tehnoloģija nodrošina augstu griezuma kvalitāti, kur pateicoties CNC vadībai iespējama augsta detaļas precizitāte(+/- 0,1mm). Lāzergriešanas procesā tiek sekots līdzi griezuma kvalitātei un precizitātei. Izmantots kvalitatīvs materiāls, lai saglabātu kvalitāti gan griezumam, gan tālākai apstrādei.

Dažādu metāla izstrādājuma izgatavošanu

KnK Mefab var piedāvāt dažādu metāla izstrādājuma izgatavošanu. Jūsu vēlmes tiks izpildītas no A-Z, sākot ar projektēšanas pakalpojumiem līdz gatavās produkcijas piegādei uz Jūsu norādīto lokāciju.

Vai esat izmantojuši citu Realto nomnieku sniegtos pakalpojumus?

Jā, KnK Mefab aktīvi izmanto citu Mārkalnes kvartāla un citu Realto biznesa parku nomnieku sniegtos pakalpojumus:

  • Produkcijas piegādāšanā tiek izmantoti koka palešu ražotāju pakalpojumi;
  • Autoparka uzturēšanai tiek izmantoti automašīnu servisu “929 darbnīca” un “Carbox” pakalpojumi;
  • Vizuālā noformējuma un reklāmas jautājumos tiek izmantoti reklamas aģentūras “MMG Group” pakalpojumi;
  • Ražošanas procesu nodrošināšanā tiek izmantota tehnisko lupatu piegādātāju “Retroteks” produkcija;
  • Vērienīgu pasūtījumu realizācijā tiek veidota sadarbība ar citiem metālapstrādes uzņēmumiem;
  • Lai atpūstos no darbiem un vienotu kolektīvu, KnK Mefab izmanto “LASER’n’GUNS” lāzertaga spēli.

Kādēļ Mārkalnes kvartāls?

Ērta loģistika.

Mārkalnes kvartāls, Mārkalnes ielā 10, ir biznesa parks ar daudzfunkcionālām telpām. Pieejamas telpas visdažādākajās platībās sākot no 10 līdz pat 4500m2 un vairāk. Pieejamas arī telpas pirmajos stāvos ar atsevišķu fasādes ieeju.

Piedāvātās platības paredzētas gan tiem, kuri meklē telpas biroja vajadzībām, gan arī uzņēmējiem, kuri plāno uzsākt ražošanu, tirgot gatavo produkciju vai to uzglabāt noliktavās. Tāpat šeit ir pieejamas atsevišķas garāžas, kā arī stāvvietas zem jumta auto uzglabāšanai.

Kāda ir sadarbība ar Realto? Kā vērtējat sadarbību ar Pārvaldnieci?

Sadarbību vērtējam ļoti pozitīvi. Pārvaldniece, Linda Demidova, ir pretimnākoša, komunikabla un uz sadarbību vērsta – tikai pozitīvi aspekti.

Savukārt, Mārkalnes kvartāla pārvaldniece L.Demidova par nomnieku KnK Mefab izsakās šādi: “KnK Mefab ir vieni no pirmajiem nomniekiem Mārkalnes kvartālā. Ar viņiem vienmēr ir bijis viegli sadarboties. Pacietīgi un proaktīvi – saprot, ka nav vienīgie nomnieki un dažkārt paši novērš sarežģījumus, par kuriem būtu jādomā pārvaldniecei. Pozitīvi, atvērti, laipni un vienmēr priecīgi.”

Compare listings

Salīdzināt