Braslas biznesa centrā jauns nomnieki – Polyroad, Ingway, Constra

polyroad

No 2019. gada janvāra, Braslas biznesa centru, Braslas ielā 29a, par savām mājām var saukt uzņēmumi – “Polyroad” SIA, SIA “Ingway” un SIA “Constra”.

Uzņēmums “Polyroad” SIA  ir dibināts 2002. gadā. Jau vairāk kā piecpadsmit gadus “Polyroad” piedāvā ceļu, ielu, laukumu, tiltu un meliorācijas sistēmu projektēšanas un ekspertīzes pakalpojumus. Uzņēmuma kolektīvs sevi raksturo kā atsaucīgu un čaklu roku komandu, kurā darbojas gan studējoši jaunieši, gan pieredzi bagāti speciālisti ceļu un tiltu projektēšanas jomā.

Uzņēmums SIA “Ingway” nodarbojas ar transportbūvju (autoceļu, ielu, laukumu un tiltu) un arī hidrobūvju (meliorācijas sistēmu) būvdarbu uzraudzība, kā arī sniedz konsultācijas ar transportbūvju infrastruktūru saistītos jautājumos. Ingway komandā ir gan jauni, gan pieredzes bagāti kvalificēti ceļu un tiltu inženieri, kas nodrošina augstu darba kvalitāti, pilnīgu kontroli veicot uzraudzības darbus, pielietojot mūsdienīgas mērierīces darba izpildei.

Uzņēmums SIA “Constra” nodarbojas ar ceļu būvmateriālu tirdzniecību. Galvenās preču grupas ir ģeosintētiskie materiāli, gabioni un caurtekas. “Constra” partneri ir specializētie ceļu būves uzņēmumi, transporta un lauksaimniecības uzņēmumi, pašvaldību komunālie uzņēmumi kā arī individuālie pircēji un patērētāji.

Šie uzņēmumi jau vairākus gadus piedalās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karjeras dienās. RTU karjeras dienas ir lielākais profesionālās karjeras orientācijas pasākums Latvijā, kuru var apmeklēt ikvienas augstskolas students. Šogad pasākums norisināsies 22. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, un tajā būs iespēja sastapt vairāk nekā 130 uzņēmumu pārstāvjus no 37 dažādām nozarēm.

Šie uzņēmumi ar lielāko prieku sniegs savus pakalpojumus ne tikai Realto nomniekiem, bet arī citiem interesentiem Ja Jums ir nepieciešams iegādāties ceļu būvmateriālus, sazinieties ar uzņēmumu Constra. Kontakti pieejami mājaslapā www.constra.lv . Ja Jums ir nepieciešami ceļu, tiltu vai pat nobrauktuves pie privātmājas projektēšana, Jums var palīdzēt “Polyroad”. Vairāk informāciju varat atrast www.polyroad.lv. Savukārt SIA “Ingway” var palīdzēt būvdarbu uzraudzībā un sniegt konsultācijas ar transportbūvju infrastruktūru saistītos jautājumos – vairāk informāciju atradīsiet www.ingway.lv mājaslapā.

Plašais un modernais Braslas biznesa centrs atrodas Rīgā, Purvciemā, netālu no tirdzniecības centra „Domina” un dzelzceļa stacijas “Zemitāni”. Ēkā atrodas daudzveidīgas biroju, ražošanas, noliktavu un semināru telpas. Biznesa centrā ir ierīkots arī kopbirojs, kurā ir iespēja nomāt darba vietu vai atsevišķu kabinetu. Braslas biznesa centrā pieejamās platības nomai varat apskatīt šeit.

Compare listings

Salīdzināt