Izaudzis Kinostudijā: CanvasWAY kanvu apdrukas kompānija

canvasway-kinostudija

Kinostudiju, par savu mājvietu, jau kopš savas darbības pirmsākumiem, sauc uzņēmums SIA “Canvas WAY”. CanvasWAY ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas specializējas tieši uz kanvas apdruku ražošanu, kuras lielākoties tiek eksportētas uz citām Eiropas valstīm. Īpaša vērība tiek pievērsta tam, lai katra izgatavotā kanva būtu ar augstākās kvalitātes zīmi.

Aplūkot CanvasWAY mājaslapu un piedāvājumu

CanvasWay izpilddirektors Andris Grinbergs stāsta, ka Kinostudiju kā vietu uzņēmuma attīstībai izvēlējies dēļ izdevīgās atrašanās vietas. Pirmkārt, Andris pats dzīvo Juglas pusē, un otrkārt, Kinostudija atrodas ārpus Rīgas centra, taču tai ir ērta piekļuve gan ar auto, gan sabiedrisko transportu. Ņemot vērā, ka lielākā pasūtījumu daļā tiek izsūtīta ar kurjerdienestu starpniecību, atrašanās vietā centrā nav napieciešama.

Sadarbojoties ar Realto jau četrus gadus, CanvasWAY ir būtiski paplašinājis savu telpu platību. Uzsākot uzņēmējdarbību, tika iznomāts neliels birojs, ar platību 18 kvadrātmetri. Pirms četriem gadiem, visi darbi tika veikti šajā mazajā telpā, kurā atradās tikai viens galds: gan ražošana, gan attīstības plānošana, gan mārketings gan tikšanās ar klientiem un sadarbības partneriem. No 18 kvadrātmetru biroja, uzņēmums pārcēlās uz biroja telpām ar trīs atsevišķiem kabinetiem, pēc tam iznomāja arī noliktavas telpas un šobrīd arī tiek nomātas atsevišķas telpas ražošanai. Uz doto brīdi tiek nomātas telpas ar kopējo platību 110 kvadrātmetru apmērā.

CanvasWAY izpilddirektora Andra Grinberga ieteikums uzņēmumējiem, kas grasās uzsākt uzņēmējdarbību, kas saistīta ar ražošanu, ir sākumā notestēt biznesa ideju, neiegādājoties dārgas iekārtas un cita veida ražošanai nepieciešamo aprīkojumu.

Uzsākot darbību, CanvasWAY savas biznesa idejas dzīvotspēju pārbaudīja izmantojot ārpakalpojuma drukas darbus. Andris ir pateicīgs tipogrāfijas “Zemgus” (Realto nomnieks Manufaktūrā, Brīvības gatvē 401) komandai par atbalstu un pretimnākšanu. Redzot, ka biznesa modelis ir dzīvotspējīgs, tika iegādātas nepieciešamās iekārtas un iekārtotas gan ražošanas, gan noliktavas telpas.

Ar papildus telpu atrašanu Kinostudijā CanvasWAY nekad nav bijušas problēmas. Vienmēr ir piemeklētas nepieciešamā izmēra un cenas telpas, uzņēmuma vajadzībām. A. Grinbergs Kinostudijas pārvaldnieci Ilvu Tehtu raksturo kā ļoti atsaucīgu un pretimnākošu. Ilva vienmēr ir gatava palīdzēt un piemeklēt, iespeju robežās, labāko risinājumu jebkurai klientu vajadzībai. Arī pārējais Kinostudijas personāls ir atsaucīgs un gatavs palīdzēt.

Savukārt Kinostudija pārvaldniece I.Tehta ir ļoti priecīga par to, ka CanvasWAY ir izdevies no pavisam maza start-up uzņēmuma izaugt par vienu no atpazīstamākajiem kanvu ražotājiem Baltijā un turpināt attīstīties Rietumeiropas virzienā.

Citiem Realto nomniekiem CanvasWAY var piedāvāt dažādus lielformāta drukas pakalpojumus: Kanvas, plakātus, uzlīmes, plēves, fototapetes, roll-up stendus

Compare listings

Salīdzināt