Ūdens un kafijas eksperti uzņēmumiem – Eden Springs

eden springs braslas centrs

Braslas biznesa centrā jau trīs gadus biroja telpas nomā, viens no vadošajiem ūdens un kafijas piegādātājiem Eiropā, Eden Springs.

Par Eden Springs

Pasaules līderis šajā nozarē Eden Springs Latvijas tirgū ienāca 2003. gadā. Šajā laikā Eden ir kļuvis par vadošo uzņēmumu nozarē, piedāvājot ūdens un kafijas risinājumus visā Latvijā – gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

Eden ir uzņēmums, kas strādā videi draudzīgi, un tam piešķirti vairāki kvalitātes sertifikāti. Eden Springs ūdens avots atrodas Latvijā, Ādažu novadā. Tāpat uzņēmums intensīvi strādā, lai optimizētu savus maršrutus. Pudeles, kas tiek izmantotas ūdens dzesētājiem, ir pārstrādājamas un atkārtoti izmantojamas, izvairoties no pārlieku liela daudzuma plastmasas ražošanas. Tiek strādāts arī pie tā, lai pēc iespējas samazinātu CO2 emisijas.

Eden Springs Europe ir vadošais ūdens zīmols uzņēmumiem, piedāvājot plašu risinājumu klāstu, piemēram, ūdeni, pie ūdensvada pievienojamus ūdens dzesētājus un nelielas ūdens pudeles. Plašais kafijas risinājumu klāsts birojiem ļauj izvirzīt mērķi un kļūt par vadošo ūdens un kafijas piegādātāju Eiropā.

Lai uzzinātu vairāk par uzņēmuma Eden Springs piedāvātajiem pakalpojumiem, sadarbību ar Realto biroja telpām Braslas biznesa centrā un citiem jautājumiem, aprunājāmies ar uzņēmuma mārketinga menedžeri Ingrīdu Pērkoni.

Ko Eden Springs var piedāvāt citiem Realto nomniekiem?

Eden Springs ir sagatavojis ekskluzīvu piedāvājumu TIKAI Realto nomniekiem:
Ūdens dzesētājs Cosmetal Avant par nomas cenu TIKAI 3 Eur + PVN/mēnesī un Eden ūdens 18,9l pudelēs par ļoti labu cenu: 3,80 Eur +PVN.
Mūsu ūdensdzesētāji Avant no Cosmetal sniedz Jums iespēju lietot dabīgu un tīru Eden ūdeni, kā arī gāzētu ūdeni. Iekārta aprīkota ar speciālu ūdens aizsargu (water guard), lai nodrošinātu augstu ūdens kvalitāti un augstākos sanitāros standartus. Šī papildus iekārta nodrošina, ka ūdens no pudeles bez ārējās vides ietekmes nonāk iekārtā.

Vai Eden Springs darbinieki izmanto citu Realto biznesa centru nomnieku sniegtos pakalpojumus?

Jā, esam iecienījuši pusdienotavu Jāņoga, kur paēst brauc arī mūsu kolēģi no Ādažiem! Tāpat esam izmantojuši uzņēmumu „Ervitex”, „Cita lieta” , frizētavas pakapojumus. Ērta ir Pasta Stacijas izmantošana.

Kādēļ  izvēlējāties nomāt telpas tieši Braslas biznesa centrā?

Braslas biznesa centru izvēlējāmies atrašanās vietas, ērtās sabiedriskās satiksmes un apkārtējās infrastruktūras dēļ. Tuvumā ir gan tirdzniecības centrs Domina, gan veikals Maxima, gan degvielas uzpildes stacija. Liels pluss ir bezmaksas darbinieku un klientu autostāvvieta.

Cik ilgu laiku jau nomājat biroja telpas Braslas biznesa centrā? Vai esat paplašinājušies, vai mainījuši telpas biznesa centra ietvaros?

Nomājam telpas Braslas biznesa centrā 3 gadus, bet līdz šim neesam ne paplašinājušies, ne mainījuši telpas. Ar telpām esam ļoti apmierināti.

Kāda līdz šim ir bijusi sadarbība ar Realto?

Mūs apmierina sadarbība ar Realto, mēs augstu novērtējam rūpes par biznesa centra telpām, tā labiekārtošanu. Uzskatam, ka Braslas biznesa centru vada cilvēki, kam rūp viņu klientu vajadzības un apmierinātība.
Plašais un modernais Braslas biznesa centrs atrodas Rīgā, Purvciemā, netālu no tirdzniecības centra „Domina” un dzelzceļa stacijas “Zemitāni”. Ēkā atrodas daudzveidīgas biroju, ražošanas, noliktavu un semināru telpas. Biznesa centrā ir ierīkots arī kopbirojs, kurā ir iespēja nomāt darba vietu vai atsevišķu kabinetu.

Compare listings

Salīdzināt