844481533253426

Realto biznesa parkos Jūsu idejas var kļūt par realitāti!

Biroja telpu pielāgošana Čiekurkalna kvartālā

Čiekurkalna biznesa centrs ir plašs, mūsdienīgi rekonstruēts ēku komplekss, kura telpas piemērotas birojiem, ražošanas platībām un noliktavām.

Ēka atrodas Rīgas vēsturiski industriālajā rajonā blakus topošajai Ziemeļu maģistrālei un Vairoga ielas pārvadam – Rīgas centra, Teikas, Purvciema un Sarkandaugavas tuvumā, vienlaikus paredzot savrupību no pilsētas burzmas, kurā ērti attīstīt savu biznesu.

Čiekurkalna kvartāla trešā stāva telpas, kur tika izveidoti divi mūsdienīgi biroji, pirms remontdarbiem.

260 m2 plašu biroja telpu pielāgošana Čiekurkalna Kvartālā arhitektu birojam

Čiekurkalna kvartāla nomniekam SIA “DJ partneri” tika izbūvēts modernas un plašas biroja telpas fasādes ēkas trešajā stāvā. Šo biroja telpu ievērojamākais elements noteikti ir LED apgaismojuma elementi.

Telpās ir saglabāts nelaiku šarms, no sienām ir nokalts vecais apmetums un atsegti ķieģeļi, kā arī apstrādātsas un vizuāli novecinātas metāla kolonnas.

Birojā ir ekoloģiski fibrolīta griesti, bet par grīdas segumu ir izvēlēts slīpēts betons.

Biroja vidū ir izveidotas divas nelielas sapulču telpas. To izgatavošanā ir izmantots reģipsis, skaiduplāksnes un koka dēļi.

200 m2 plašu biroja telpu pielāgošana Čiekurkalna Kvartālā būvkonstrukciju projektēšanas kompānijai

Čiekurkalna kvartāla nomniekam SIA “BICP”, biznesa centra fasādes ēkā tika izbūvētas modernas, mūsdienīgas biroja telpas, kuras izceļas ar orģinālu, atsegtu ķieģeļu sienām un senlaicīgām koka mēbelēm.

Šajās biroja telpās ir ieklāts mīkstais grīdas segums – paklājflīzes. Griestos ir izmantotas ekoloģiskās fibrolīta griestu plāksnes.

Telpās ir iekārtota neliela virtuves zona un plaša sapulču telpa.

Biroja telpu pielāgošana Braslas biznesa centrā

Plašais un modernais Braslas biznesa centrs atrodas Rīgā, Purvciemā, netālu no tirdzniecības centra „Domina” un dzelzceļa stacijas “Zemitāni”. Ēkā atrodas daudzveidīgas biroju, ražošanas, noliktavu un semināru telpas. Biznesa centrā ir ierīkots arī kopbirojs, kurā ir iespēja nomāt darba vietu vai atsevišķu kabinetu.

Šādi izskatās neremontētas telpas Braslas biznesa centra ražošanas korpusā.

Neremeontētas telpas ir lieliski piemērotas silltu un gaišu noliktavas vai ražošanas telpu ierīkošanai. Taču  šīs telpas ir iespējams pārvērst arī par indivuduāla dizaina un funkcionalitātes biroja telpām, kā to ir izvēlējušies darīt jau vairāki uzņēmumi.

Realto biroja telpas 400 m2 platībā Braslas biznesa centrā

Arī Realto 2015. gadā par sava jaunā biroja atrašanās vietu izvēlējās Braslas Biznesa centru. Iepriekš, Realto biroja telpas atradās iepriekš apskatītajā Čiekurkalna kvartālā.

Realto jaunais birojs tika iekārtots open-office jeb atvērtā stila plānojumā, kur visas darba vietas atrodas vienā telpā. Darbinieku un viesu ērtībām tika izveidotas trīs dažādu izmēru sapulču un pārrunu telpas. Mazākā no tām paredzēta pārrunām līdz 4 cilvēkiem, vidējā līdz 6, bet lielākajā iespējams organizēt sapulces līdz pat 12 cilvēkiem. Lielāka zāle ir aprīkota ar projektoru un liela izmēra televīzoru, kas šo telpu padara par piemērotu nelielu apmācību organizēšanai.

Darbinieku labsajūtai un komfortam šajā birojā ir izveidota arī 40 m2 plaša atpūtas telpa un iekārtota neliela, mājīga un pilnībā aprīkota virtuve.

Biroja telpu pielāgošana Klientiem, Braslas biznesa centrā

Pēc klienta pasūtījumiem esam pielāgojuši vairākas plašas biroja telpas līdz pat 400 kvadrātmetru platībā Braslas biznesa centra trešajā stāvā. Zemāk esošajos attēlos varat apskatīt gala rezultātu, pēc telpu pielāgošanas.

Biroja, ar spilgti zaļajiem akcentiem, platība ir 200 m2. Tas sastāv no open office daļas, vairākiem kabinetiem, sapulču telpām, noliktavas telpas, garderobes, virtuves.

Biroja, ar oranžajiem akcentiem, platība ir 160 m2. Šajā plašajā telpā tika izbūvēta sapulču telpa, virtuves zona un kabineti. Lielākā platība tika atvēlēta open-office daļai.

Visās Braslas biznesa centra ražošanas korpusa telpās ir 4,6 metrus augsti griesti un plaši logi, kas nodrošina biroja darbiniekus ar nepieciešamo dabisko apgaismojumu, pietiekamu gaisa daudzumu un plašuma sajūtu.

Join The Discussion

Compare listings

Salīdzināt