fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Riepuzona.lv jaunā lokācija – Mārkalnes kvartāls

Riepuzona.lv jaunā lokācija – Mārkalnes kvartāls

Realto Mārkalnes kvartālu, Mārkalnes ielā 10, par savu turpmāko biznesa attīstības vietu ir izraudzījies uzņēmums SIA „Riepu Zona”. Uzņēmums ir iekārtojis 800 kvadrātmetru lielu noliktavas telpu, kā arī 50 kvadrātmetru plašas biroja telpas.

Jau kopš 2009. gada Riepu Zona, nodarbojas ar Nokian un Radar riepu importu un vairumtirdzniecību Latvijas Republikas teritorijā. Uzņēmuma sadarbības partneri ir lielākie Latvijas riepu un auto tirgotāji.

Apciemojot Mārkalnes kvartāla jauno nomnieku un apskatot iekārtotās telpas radās ļoti labs iespaids par uzņēmuma darba kulturu – tīras un kārtīgas telpas. Sarunājoties ar uzņēmuma vadītāju Aināru Ābeli varēja sajust profesionalitāti un aizrautību par izvēlēto darbības nozari. Sarunas laikā arī ieguvām atbildes uz dažiem Realto interesējušiem jautājumiem.

Kādēļ par uzņēmuma jauno mājvietu izvēlējāties tieši Mārkalnes kvartālu?

Lai gan tika izskatītas vairākas potenciālās atrašanās vietas, Realto piedāvājums šķita vislabākais vadoties pēc cenas un piedāvājuma kritērija.

Uzņēmums jau kopš 2009. gada ir atradies šajā Rīgas pusē, tādēļ arī šoreiz tika izskatīti telpu nomas varianti Juglas, Čiekurkalna un Purvciema mikrorajonos. Mārkalnes kvartāls ir salīdzinoši klusa vieta, kurā ir laba vide uzņēmuma attīstībai.

Vēl viens no noteicošajiem faktoriem, tieši Mārkalnes kvartāla izvēlei bija komunikācija ar objekta pārvaldnieci Lindu. Laba un efektīva komunikācija ar objekta pārvaldnieci rada drošības sajūtu, izvēloties ilgtermiņa lokācijas vietu uzņēmuma attīstībai.

Kādas preces/pakalpojumus Jūs varat piedāvāt citiem Realto nomniekiem?

Lai gan mūsu pamata sadarbības modelis ir B2B, citiem Realto nomniekiem mēs varam piedāvāt jaunākās Nokian ziemas riepas par visizdevīgākajām cenām.

*Riepu Zona citiem Realto nomniekiem piedāvās ziemas riepas par speciālām cenām līdz 2020. gada 1. martam.

Apskatīsim vienu no populārākajiem ziemas riepu modeļiem (izdevīgāko cenu varēsiet saņemt ikvienai Jums nepieciešamai riepai).

205/55R16 Nokian WR Snowproof 91T CB69dB – Premium ziemas riepa vieglajām automašīnām

Ziemas riepu izgudrotāja jaunais flagmanis- Nokian Snowproof WR meistarīgi apvieno arktisko pieredzi un lielisko izpratni par Eiropas ziemas laika apstākļiem.  Izbaudiet pilnīgu kontroli, izcilu ziemas drošību un sabalansētu braukšanas sajūtu visos laika apstākļos, braucot pa piesnigušiem ceļiem vai braucot lietū un slapjdraņķī.

Pirmklasīga saķere braucot slapjdraņķī , pa piesnigušiem un pielijušiem ceļiem. Paredzama un sabalansēta braukšanas sajūta

Pateicoties vieglai ritei, taupa degvielu un saudzē apkārtējo vidi

Cena ar PVN/gab = 68,00

Lai noskaidrotu iespējas un saņemtu labāko piedāvājumu, ikviens Realto nomnieks var sazināties ar Riepu Zona pārstāvjiem. Sarunas laikā vēlams atsaukties uz atslēgas vārdu “Realto”.

SIA “Riepu Zona”

Adrese: Mārkalnes iela 10, Rīga, LV-1024

Tel.: +371 26326000

E-pasts: info@riepuzona.lv

Mārkalnes kvartāls, Mārkalnes ielā 10,  ir biznesa parks ar daudzfunkcionālām telpām. Pieejamas telpas visdažādākajās platībās sākot no 10 līdz pat 4500m2 un vairāk. Pieejamas arī telpas pirmajos stāvos ar atsevišķu fasādes ieeju.

Piedāvātās platības paredzētas gan tiem, kuri meklē telpas biroja vajadzībām, gan arī uzņēmējiem, kuri plāno uzsākt ražošanu, tirgot gatavo produkciju vai to uzglabāt noliktavās. Tāpat šeit ir pieejamas atsevišķas garāžas, kā arī stāvvietas zem jumta auto uzglabāšanai.

Industriālā stila telpas  ir piemērotas arī dažādu pasākumu norisei. Vienā stāvā vienkopus pieejami 710 – 2500m2.

Nomas maksa tiek noteikta atkarībā no telpu lietošanas mērķa un nepieciešamajiem ieguldījumiem to pielāgošanā.

Related posts

Provodņik telpās notika elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts

Provodņik telpās norisinājās elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts “Latvian Techno...

Lasīt visu

Braslas Biznesa centrā atvēries Borealis masāžas krēslu salons

Būt uz viena viļņa…, kopīgs domu gājiens… – šiem vārdu salikumiem ir īpaša nozīme...

Lasīt visu

Kādreizējās Karl Zeiss optikas fabrikas vietā taps jauna biroju ēka

Jaunas biroju ēkas Zeiss Biroji būvniecībā Mūkusalas Biznesa Centra teritorijā plānots...

Lasīt visu

Join The Discussion

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 203

Notice: Array to string conversion in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 206

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 203

Notice: Array to string conversion in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-fonts.php on line 206