Blogs

Ieteikumi lai, iznomājot komerctelpas savam biznesam, Jūs netiktu apkrāpts.

Komerctelpu noma reizēm var izvērsties par īstu "mīnu lauku" ar slēptām izmaksām un nesaprotamām piemaksām.

Izvēloties vietu sava uzņēmuma ražošanas procesu organizēšanai ir nepieciešams apsvērt vairākus svarīgus faktorus. Praktiski, telpas jaunai ražotnei ir samērā grūti atrast, salīdzinot ar telpu piemeklēšanu tirdzniecības vai biroja telpām. Meklējot ražotnes telpas ir jāņem vērā dažādi vides aizliegumi, darbaspēka problēmas, izejmateriālu pieejamība un loģistika un daudzas citas lietas

Biroju telpas var būt garlaicīgas un nomācošas, bet tikai ne šīs! Apskatīsim dažus no pasaulē stilīgākajiem un orģinālākajiem birojiem.

Manufaktūra un Mārkalnes kvartāls ir divi no Realto pārvaldītajiem objektiem ar ievērojamāko vēsturi. Gadu laikā šiem objektiem ir vairākkārt mainīti nosaukumi, tie ir bankrotējuši un atsākuši savu darbību, tie ir cietuši dažādos negadījumos, bet atkal atguvuši savu funkcionalitāti. Šobrīd abās Juglas manufaktūru teritorijās norisinās vērienīgi atjaunošanas darbi un telpās rosās jauni un ambiciozi nomnieki.

Ne visas biroju ēkas ir vienādas, tāpēc pastāv vispārēja klasifikācijas sistēma, lai tās klasificētu pēc vecuma, ērtībām, estētikas un vispārējās infrastruktūras. Komerciālo nekustamo īpašumu mākleri izmanto šīs klases, lai sagatavotu piedāvājumus un pamatotu nomas izmaksas ēkā.

Agrāk vai vēlāk, lielāku un mazāku biznesu īpašnieki nonāks izvēles priekšā - pirkt vai nepirkt biroja telpas savam uzņēmumam. Šāds lēmums parasti tiek uzskatīts par "nākošo soli" biznesa attīstībā - teorētiski, tas būtu loģisks solis uzņēmumiem, kuri to var atļauties.

  • Konferenču telpas

Sapulču un tikšanās telpas var būt nepieciešamas dažādās situācijās. Vai nu Jums ir nepieciešams norezervēt lepnu tikšanās vietu, lai atstātu labu iespaidu uz potenciālo klientu, vai izvēlēties telpas nelielam kolektīva Ziemassvētku pasākumam. Vienalga kādam nolūkam Jums ir vajadzīgas telpas kopā sanākšanai, mums ir daži ieteikumi lai Jūs spētu izdarīt vislabāko izvēli.

Start-up uzņēmumiem un pašnodarbinātiem profesionāļiem ir svarīgi veidot pozitīvu uzņēmuma tēlu. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu profesija ir grāmatvedis, jurists, mārketinga speciālists u.c. šajās nozarēs profesionalitāte ir neatņemama sastāvdaļa. Bieži vien, Virtuālais birojs var būt labākais risinājums.

  • co-working telpas Rīgā

Kā atrast co-working jeb kopbiroju telpas, kuras atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām? Kad būsiet izlēmis, ka strādāšana no mājām vai kafejnīcas nav labākais variants priekš Jums, noteikti vajadzētu sākt apdomāt strādāšanu co-working telpās.

  • Noliktavas telpas Juglā

Meklējot un izvēloties telpas noliktavai, kurā uzglabāt savu gatavo produkciju, izejmateriālus vai iekārtas, ir jāņem vērā vairāki faktori. Izvēloties pareizās noliktavas telpas, Jūs varat ietaupīt laiku, naudu un galvas lauzīšanu sarežģījot loģistiku.