Blogs

Ne visas biroju ēkas ir vienādas, tāpēc pastāv vispārēja klasifikācijas sistēma, lai tās klasificētu pēc vecuma, ērtībām, estētikas un vispārējās infrastruktūras. Komerciālo nekustamo īpašumu mākleri izmanto šīs klases, lai sagatavotu piedāvājumus un pamatotu nomas izmaksas ēkā.

Agrāk vai vēlāk, lielāku un mazāku biznesu īpašnieki nonāks izvēles priekšā - pirkt vai nepirkt biroja telpas savam uzņēmumam. Šāds lēmums parasti tiek uzskatīts par "nākošo soli" biznesa attīstībā - teorētiski, tas būtu loģisks solis uzņēmumiem, kuri to var atļauties.

Konferenču telpas

Sapulču un tikšanās telpas var būt nepieciešamas dažādās situācijās. Vai nu Jums ir nepieciešams norezervēt lepnu tikšanās vietu, lai atstātu labu iespaidu uz potenciālo klientu, vai izvēlēties telpas nelielam kolektīva Ziemassvētku pasākumam. Vienalga kādam nolūkam Jums ir vajadzīgas telpas kopā sanākšanai, mums ir daži ieteikumi lai Jūs spētu izdarīt vislabāko izvēli.

Start-up uzņēmumiem un pašnodarbinātiem profesionāļiem ir svarīgi veidot pozitīvu uzņēmuma tēlu. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu profesija ir grāmatvedis, jurists, mārketinga speciālists u.c. šajās nozarēs profesionalitāte ir neatņemama sastāvdaļa. Bieži vien, Virtuālais birojs var būt labākais risinājums.

co-working telpas Rīgā

Kā atrast co-working jeb kopbiroju telpas, kuras atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām? Kad būsiet izlēmis, ka strādāšana no mājām vai kafejnīcas nav labākais variants priekš Jums, noteikti vajadzētu sākt apdomāt strādāšanu co-working telpās.

Noliktavas telpas Juglā

Meklējot un izvēloties telpas noliktavai, kurā uzglabāt savu gatavo produkciju, izejmateriālus vai iekārtas, ir jāņem vērā vairāki faktori. Izvēloties pareizās noliktavas telpas, Jūs varat ietaupīt laiku, naudu un galvas lauzīšanu sarežģījot loģistiku.

Neliela biroja telpa

Strādāt no mājām vai iznomāt nelielu biroju? Esat pašnodarbinātais, vadāt nelielu uzņēmumu vai Jūsu darba devējs ļauj Jums strādāt no mājām. Citiem tas varētu likties kā sapņu piepildījums, bet citiem tas nozīmē dziļu bedri darba ražīgumā. 

Noderīgi padomi izvēloties lokācijas vietu savam biznesam. Nekustamo īpašumu nozarē, nereti, objekta atrašānās vieta tiek uzskatīta par pašu svarīgāko faktoru. Protams, atrašanās vieta ir ļoti svarīga un tā būtiski ietekmē pārdodamā vai nomājamā objekta cenu un interesentu skaitu. Uzņēmuma atrašanās vieta ir liekama vienā plauktā ar uzņēmuma piedāvāto produktu vai pakalpojumu kvalitāti, darbinieku profesionalitāti un mārketingu. Dažās nozarēs, Jūsu biroja vai tirdzniecības telpu atrašanās vieta var būt noteicošais faktors vai Jūsu uzņēmums attīstīsies, vai bankrotēs. Mēs esam sagatavojuši 8 ieteikumus, kurus būtu vēlams ņemt vērā izvēloties telpu atrašanās vietu savas uzņēmējdarbības attīstīšanai

Biroja telpas Juglas Manufaktūrā

Ja Jūs esat biroja telpu meklējumos, tad apzinieties, ka šī izvēle būtiski ietekmēs Jūsu uzņēmuma nākotni. Biroja telpu lokācijas vieta un to platība var būtiski ietekmēt Jūsu biznesu.

Šī izvēle ne tikai ietekmēs Jūsu ikdienas darbības, darbinieku labsajūtu un visa uzņēmuma tēlu kopumā. Piemērotāko biroja telpu izvēle ir atkarīga no daudziem faktoriem, bet no tiem visiem ir pieci faktori, kurus bez izņēmumiem būtu jāņem vērā. Izlaižot kādu no šiem faktoriem, pēc kāda laika Jūs domāsiet, ka tomēr vajadzēja izvēlēties citas telpas savai uzņēmējdarbībai.