Kinostudijas teritorijā slēpjas dažādu nozaru mākslinieki un izcili meistari!

Kinostudija ir pieredzes bagātākais radošās industrijas ēku komplekss, kura teritorijā slēpjas dažādu nozaru mākslinieki un izcili meistari.

Ik pa laikam mēs apciemojam nomniekus un bieži vien sagaida pārsteigums – jo telpas ir īstas mākslinieku studijas, kur katra ota un katrs krēsls ir “savā” vietā un apkārt virmo radošais gars.

Wall on Paper ir viens no tādiem nelieliem uzņēmumiem, kas tepat Kinostudijā ražo ekskluzīvus interjera dizaina risinājumus sienām, mēbelēm un dekora elementiem. Ražošanas procesa pamatā lielākoties ir roku darbs. Unikālas materiāla tekstūras ļauj realizēt pašas drosmīgākās idejas.

 

Kamēr citi liek papīru uz sienas, mēs liekam sienu uz papīra. Esam priecīgi piedāvāt jaunu māksliniecisku dimensiju tapešu pasaulē.” – tāda ir uzņēmuma misija.

 

Wall on Paper izgatavotas tapetes imitē visdažādākās tekstūras – metāls, rūsa, betons, šķidrums. Individuāli radītas un ar rokām izgatavotas tapetes ir mākslas risinājums interjeram. Darba process sākās ar sienu apdari – plakanu apdari, olu čaumalu apdari, satīna apdari.

Novatoriskais, radošais un tehniski progresīvais redzējums ir radies 25 gadu eksperimentu un pētījumu rezultātā. Uzņēmuma meistarības atslēga ir atrast un izmantot neredzētas tehnikas un metodes apvienojumā ar tradicionālajām amatnieku prasmēm.

Wall on Paper darba pamatā ir radīt simfoniju starp materiāliem, estētiku, faktūru, kompozīciju un dziļumu, lai jebkura telpa kļūtu par mākslas darbu!

Compare listings

Salīdzināt