Realto KUBI parkā durvis ir vēris “HobbySet” veikals

8. decembrī, tieši pirms Ziemassvētkiem, kad mēs visi meklējam īpašas dāvanas, savas durvis ir vēris “HobbySet” veikals Rīgā, Daugavgrīvas ielā 114.

“HobbySet” piedāvā vairāk kā 15 000 dažādu preču radošiem cilvēkiem, mājražotājiem, amatniekiem, māksliniekiem, mākslas studentiem, skolēniem, biroja darbiniekiem. Veikalam Daugavgrīvas ielā 114 ir lieliska un ērta atrašanās vieta, pieejamas bezmaksas autostāvvietas, kā arī turpat blakus esošas sabiedriskā transporta pieturvietas (3. autobuss – pieturvieta “Iļģuciems”, 5. tramvaja galapunkts).

Līdz decembra beigām visiem veikala pircējiem tiek dāvināta Klienta karte vēl izdevīgākiem un patīkamākiem pirkumiem arī nākotnē. Ērtākai un ātrākai preču iegādei darbojas arī hobbyset.lv internet-veikals.

KUBI ir jaunākais Realto grupas biznesa parks. Industriālo objektu iecerēts attīstīt par dažādu nozaru nomnieku darbību apvienojošu centru – ar telpām vieglajai ražošanai, noliktavām, tirdzniecībai un birojiem.

Esošā attīstības posmā ir iespēja iznomāt platības biznesa parkā KUBI, īpaši pielāgotas biznesa specifikai, sākot no 100 līdz 7 000 m2: https://realto.lv/kubi-parks/

Compare listings

Salīdzināt