10 lietas ko ņemt vērā izvēloties telpas noliktavai

Meklējot un izvēloties telpas noliktavai, kurā uzglabāt savu gatavo produkciju, izejmateriālus vai iekārtas, ir jāņem vērā vairāki faktori. Izvēloties pareizās noliktavas telpas, Jūs varat ietaupīt laiku, naudu un galvas lauzīšanu sarežģījot loģistiku. Izvēloties pareizās noliktavas telpas Jūsu piegādes ķēde noteikti būs daudz vienkāršāk pārvaldāma.

Aplūkojiet šos desmit ieteikumus pirms izvēlaties telpas savas noliktavas telpām:

  1. Griestu augstums – griestu augstumam ir jābūt atbilstošam Jūsu uzglabājamo lietu izmēriem. Ja gristi būs pārāk augsti, tad tas palielinās izmaksas par nekustamā īpašuma nomu, apsaimniekošanu u.c., bet ja griesti būs pārāk zemi, tad tie samazinās noliktavas efektivitāti.
  2. Piekļuve – vai noliktavas telpām ir viegli piekļūt no lielceļiem?
  3. Atļauta piekļuve ar jebkāda izmēra transportu – Jūs taču negribētu iznomāt noliktavu, pie kuras nav iespējams piekļūt ar smago transportu, jo to neatļauj ceļu satiksmes noteikumi? Šis punkts, protams, ir atkarīgs vai Jūsu uzglabājamās lietas ir nepieciešams pārvadāt ar smago transportu, vai pietiek ar mazāka izmēra transportlīdzekļiem.
  4. Rampa – Atkarībā no Jūsu uzglabātajām precēm, vajag izvērtēt rampas jeb iekraušanas vietas nepieciešamību.
  5. Noliktavas kvadratūra – ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties noliktavas telpas. Tas ietekmēs Jūsu noliktavas izkārtojumu, to, vai ir iespējams pārvietoties ar iekrāvējiem, un kopējo noliktavas efektivitāti.
  6. Noliktavas vārti vai durvis – vārtu skaits, izmērs, atvēršanas veids var ietekmēr Jūsu noliktavas telpu efektivitāti. Vai pa šiem vārtiem ir iespējams iebraukt ar transportu? Vai tie ir aprīkoti ar elektronisku pacelšanas vai atvēršanas mehānismu? Varbūt Jums pietiek ar parasta izmēra durvīm?
  7. Cena – cenai ir jābūt atbilstošai konkrētā rajona un ēkas tirgus cenai.
  8. Paplašināšanās iespējas un fleksibilitāte –  vai ēkā, kurā Jūs izvēlēsieties nomāt telpas noliktavai, ir pieejamas paplašināšanās iespējas? Vai ir pieejamas telpas, kurās izveidot birojus?
  9. Atrašanās vieta – vai telpu atrašānās vieta ir izdevīga Jūsu biznesam? Vai noliktavas telpas ir viegli pieejamas Jūsu piegādātājiem un vai ir viegli piegādāt preces Jūsu partneriem?
  10. Telpu stāvoklis – vai noliktavas telpas ir atbilstošas Jūsu preču uzglabāšanai? Vai tajās ir pieejama ventilācija, apsilde, interneta pieslēgums?

Atbildot uz šiem jautājumiem, Jūs varēsiet saprast vai noskatītās noliktavas telpas ir pietiekami labas Jūsu biznesam.

Realto piedāvājumā ir noliktavu telpas šādos biznesa centros:

Braslas industriālajā parkā, Braslas ielā 22, Purvciemā
Braslas Biznesa centrā, Braslas ielā 29a, Purvciemā
E. fon Trompovska Kvartālā, Aptiekas ielā 21, Sarkandaugavā
Rīgas Kinostudijā, Šmerļa ielā 3
Čiekurkalna kvartālā, Tēraudlietuves ielā 22, Čiekurkalnā
Mārkalnes kvartālā, Mārkalnes ielā 10, Juglā
Manufaktūrā, Brīvības gatvē 401, Juglā

Aplūkojiet visas Realto piedāvātās noliktavas telpas šeit – Noliktavas telpas

Compare listings

Salīdzināt