fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Thomson Furniture īpašais piedāvājums Realto nomniekiem

Thomson Furniture īpašais piedāvājums Realto nomniekiem

Laikā, kad aizvien vairāk uzņēmumi interesējas par to kā radīt ne tikai vizuāli pievilcīgu biroju, bet tādu, kurā katrs centimetrs ir izmantots pārdomāti, ir svarīgi atrast īstās mēbeles, ar kurām ir iespējams šīs vajadzības realizēt. Biroja telpu koncepts pēdējo gadu laikā ir ļoti attīstījies. Birojs vairs nav tikai liela telpa ar galdiem, krēsliem un skapjiem. Birojs mūsdienās simbolizē labiekārtotas darba zonas, kas pielāgojas un atbalsta darbinieku fiziskās un ergonomiskās vajadzības.

Un vēl joprojām biroja iekārtojums veic arī daļēju uzņēmuma reprezentācijas funkciju, gan priekš klientiem, gan potenciālajiem darbiniekiem. Tieši šo iemeslu dēļ THOMSON Furniture ir izveidojis īpašu piedāvājumu Realto klientiem! 

Ar īpašu atlaižu kodu “REALTO15” ir iespējams saņemt atlaidi visām Narbutas un LDseating mēbelēm.

Narbutas un LD Seating sortimentā var atrast visu nepieciešamo birojiem un mājas darba vietām, sākot no ērtiem darba krēsliem, biroja galdiem un skapjiem, beidzot ar mīkstajām mēbelēm un akustiskajiem risinājumiem visām telpām un vajadzībām.

Lai darba vieta būtu īpaši ergonomiska, ar kodu “REALTO21”, līdz 31. maijam ir iespējams iegādāties elektriski augstumā regulējamu galdu par īpaši izdevīgu cenu.

Galds ražots EU ar īpaši klusiem LINAK motoriem.

SIA THOMSON Furniture ir viens no lielākajiem biroja mēbeļu tirgus dalībniekiem, kas ir dibināts 2007.gadā. Uzņēmums THOMSON Furniture savā mājvietā, dizaina kvartālā DECCO CENTRS, ir radījis plašu ekspozīciju, kurā apskatāmi pasaulē zināmu biroja mēbeļu ražotāju jaunākie mēbeļu risinājumi, audumi un apdares materiāli. Uzņēmumam stabili attīstoties un kļūstot pieejamākam, THOMSON Furniture ir atklājis savu e-veikalu kurā var atrast kvalitatīvas mēbeles mājas darba vietai, birojam un sabiedriskajām telpām.

Piegāde un uzstādīšana Rīgā – bez maksas!

Iespēja pasūtīt:

1) THOMSON Furniture salonā – DECCO CENTRS | Katlakalna iela 6d, Rīga, darba dienās no 9:00-18:00

2) Elektroniski – sūtot pieprasījumu uz – kristaps.kalnins@thomsonfurniture.lv vai zvanot 26367222

 Atceries par kodu un saņem savu īpašo atlaidi!

Related posts

Provodņika nomnieks “MARVIN SD” ražo dekorācijas starptautiskiem projektiem.

Provodņiks jau kādu laiku ap sevi pulcē daudz radošo profesiju pārstāvju - fotogrāfi,...

Lasīt visu

Pirmās tiražējamās ‘Harmony Home’ ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula

Ar laika kapsulas iemūrēšanu "Harmony Home Teika" pamatos oficiāli uzsākta pirmās...

Lasīt visu

Mūkusalas Biznesa Centru ar Torņakalnu savienos gājēju un velosipēdistu tilts

13. augustā pie Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra norisinājās darba sanāksme, kuras...

Lasīt visu
Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/realto/public_html/wp-includes/functions.php(4613): ob_end_flush() #2 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/realto/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/realto/public_html/wp-includes/load.php(960): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178