Siguldā, TC “Raibais Suns” atvērts Pepco veikals un fotostūrītis

pepco sigulda

Realto pārvaldītajā Siguldas tirdzniecības centrā “Raibais Suns”, novembra beigās un decembra sākumā ir vērojama liela rosība.

Svētku gaidīšanas laiks tirdzniecības centra „Raibais suns” sācies ne tikai ar svētku egles uzstādīšanu un fotostūrīša iekārtošanu, bet arī ar jauna veikalu atklāšanu. Tirdzniecības centrā „Raibais Suns” 29. novembrī svinīgi tika atklāts zemo cenu mājsaimniecības un apģērbu veikals “Pepco”, kas jau ir paspējis izpelnīties apmeklētāju simpātijas un būtisku apmeklētāju skaitu katru dienu.

Pepco” ir Eiropas atlaižu veikalu ķēde, kas piedāvā apģērbus visai ģimenei un mājsaimniecības preces par zemākajām cenām. Šīs veikalu ķēdes pirmsākumi meklējami Polijā, bet šobrīd veikali tiek atvērti daudzās Eiropas valstīs, tostarp arī Latvijā un Lietuvā. Kopumā, veikalu ķēdē ir vairāk kā 1000 veikali. “Pepco” populārāko preču sarakstā ir bērnu apģērbi un dekoratīvie priekšmeti.

Lai parūpētos par svētku noskaņu, tirdzniecības centrā Siguldā, ir izveidots Ziemassvētku fotostūrītis, kurā ikviens ir laipni aicināts nofotogrāfēties. Foto stūrītī ir izrotāta Ziemassvētku egle, ragavas un citi dekoratīvie priekšmeti. 22. decembrī, fotostūrītī, no 12:00 līdz 17:00 viesosies Ziemassvētku vecītis un bērniem būs iespējams ar viņu nofotogrāfēties un skaitīt dzejoļus.

Siguldiešu un tūristu iecienītais tirdzniecības centrs „Raibais Suns”, kura atrašanās vieta ir Vidzemes šoseja 16, pēc vērienīgas rekonstrukcijas tika atvērts 2009.gada 11.jūnijā. Šobrīd centrā ir 18 tirdzniecības vietas, no kurām populārākie pārstāvētie veikalu tīkli ir pārtikas veikals Elvi, Drogas, Pus12, Freko, Pepco, Zoocentrs, Mēness aptieka, Metropole Optika, AlkOutlet. Tirdzniecības centrā ikdienas ir atvērta arī kefejnīca Ņamma. Pircēju ērtībām pieejams SEB bankas izmaksas bankomāts, pašapkalpošanās Pasta stacija un DPD pakomāts, kā arī izveidota ērta autostāvvieta un velosipēdu novietne.

Tirdzniecības centra darba laiks ikdienā  ir no 9:00 līdz 20:00, bet pārtikas veikala Elvi darba laiks ir no 8:00 līdz 22:00. Ziemassvētku un jaunā gada brīvdienās tirdzniecības centra darba laiki būs šādi:

Compare listings

Salīdzināt