Robotikas studija Realto Kinostudijas telpās

Kinostudijas teritorijā vienkopus darbojas dažādu nozaru uzņēmumi, kas turpina radošas vides attīstību. Sākotnēji, kā arī par to liecina nosaukums, teritorija bija paredzēta kino tapšanas procesam, nodrošinot visu nepieciešamo tehnisko bāzi filmu ražošanā.

Šobrīd Kinostudijas galvenajā ēkā un filmēšanas paviljonos telpas pamatā nomā māksliniecisku, mūsdienīgu profesiju un uzņēmumu pārstāvji, tajā skaitā arī bērnu attīstību veicinoši pulciņi. Piemēram, robotikas skola bērniem no trīs gadu vecuma.

Robotika ir viena no pēdējo gadu populārākajām aktivitātēm kā piesaistīt bērnu uzmanību un interesi par tehnoloģijām, programmēšanu, matemātiku un fiziku. Apgūstot robotiku, bērns attīsta loģisko domāšanu, uzlabo koncentrēšanās spējas, rosinot domāt radoši un sadarboties komandā. Turklāt pēdējā laikā ir parādījušies vairāki izglītojoši risinājumi, ar kuru palīdzību pat pavisam mazi bērni var apgūt autonomo ierīču izveides un pārvaldīšanas principus. Kā jebkura nodarbošanās, arī robotika katram sniedz kaut ko savu: kādam tā ir tikai patīkama laika pavadīšana, bet kādam nopietns hobijs, kas iespējams nākotnē pavērs plašākas iespējas profesijas izvēlē. Robotikas nodarbībās bērni atrod sev tīkamu virzienu – kādam vairāk patīk rakstīt algoritmus, kādam veidot dizainu, kādam patīk sacensību gars, citam izstrādāt projektus.

Nodarbību laikā tiek izmantoti tādi priekšmeti kā 3D pildspalvas, LEGO robotu komplekti, dators u.c. Katra nodarbība ir neatkārtojama, tāpēc ikreiz jūsu bērns tiks pārsteigts ar jauniem un aizraujošiem projektiem! Nāciet ciemos un parādiet bērnam robotikas pasauli studijā “RoBoskola” Realto Kinostudijas telpās, Šmerļa iela 3!

Compare listings

Salīdzināt