Realto objektā Marijas ielā 2 atvēries jauns apģērbu veikals Rio Verti

Vienā no Realto objektiem Marijas ielā 2, vēsturiskās ēkas 1. stāvā, nesen savas durvis ir vēris vaļā apģērbu veikals Rio Verti.

Rio Verti ir premium klases apģērbi, kas tiek veidoti sadarbībā ar Itāļu zīmolu. Augstvērtīgs un kvalitatīvs audums, dabīgie pildījumi tiek piegādāti no Itālijas. Savukārt, kas padara šo apģērbu īpašu ir pievienotā vērtība – viss šūšanas process notiek Latvijā! Tāpēc, šo modes produktu, varam ar lepnumu dēvēt par Latvijā ražotu!

Veikala sortimentā atradīsi sezonas virsjakas, mēteļus un kvalitatīvus aksesuārus, lai padarītu koptēlu saskaņotāku un stilīgāku. Rio Verti radītie modeļi ir klasiskās itāļu modes paraugs. Dienvidu elegance, kas izpaužas precīzās līnijās, īpašu uzsvaru liekot uz furnitūru un detaļām. Tieši detaļās un precizitātē slēpjas kvalitatīvs, gaumīgs un ilgtspējīgs produkts. Rio Verti apģērbi ir viegli kombinējami gan ar smart-casual, gan casual stilu. Katram, ražotajam apģērba gabalam ir savs personālais numurs. Ienākot veikalā ikviens klients atradīs sev piemērotu apģērbu, kas kalpos ilgi.

Veikals atrodas ērti un viegli sasniedzamā lokācijā blakus Rīgas Centrālajai dzelzceļa stacijai. Netālu pieejamas sabiedriskā transporta pieturvietas uz visiem Rīgas rajoniem. Jau tuvākajā nākotnē tiks pabeigts dzelzceļa līnijas projekts “Rail Baltica”. Šis projekts būs spēcīgs atspēriens ekonomiskai izaugsmei, loģistikai, tūrismam.

Integrē savu biznesu pašā Rīgas aktīvākajā un perspektīvākajā centra daļā. Realto piedāvā telpas par izdevīgu cenu Marijas ielā 2, Rīgā.

Compare listings

Salīdzināt