844481533253426

Provodņika nomnieks “MARVIN SD” ražo dekorācijas starptautiskiem projektiem.

Provodņiks jau kādu laiku ap sevi pulcē daudz radošo profesiju pārstāvju – fotogrāfi, filmētāji, kokgriezēji, mozaīkas veidošanas mākslinieki. Šeit filmēja mūzikas videoklipus, latviešu un ārzemju filmas, viesojās elektroniskās mūzikas koncerti.

Viens no Provodņika nomniekiem spēj radīt  īstu  brīnumu pasauli. Starp Londonas telefonbūdas, putuplasta Himalaju kalniem, tomātiem un Ziemassvētku vecīša maisiem darbojas izcils dekorators – Antons Ugrjumovs. Kontrasts ir īstais vārds, kas raksturo Antonu un viņa uzņēmumu “MARVIN SD.

Dekorāciju veidošana ir smalks darbs. Teātra izrādes, filmas vai video klipa ainavas ir tik pat svarīgas, ka pareizi uzstādīts apgaismojums, filmētāja darbs vai montāža. Dekorācijas pieliek laika, vietas un apstākļu veidolu.

Popularitāti radošo cilvēku vidū “MARVIN SD” darbi ieguva pēc TET, Rimi, Pedigree reklāmas kampaņas, kā arī grupas Prāta Vētra mūzikas video un citu nozīmīgu projektu dekorāciju izveides.

Mēs bieži uzsveram, ka Provodņiks ir vieta radošiem cilvēkiem, kuri novērtē šīs ēkas kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī salīdzinoši pievilcīgos nomas nosacījumus, ko mēs kā attīstītājs spējam šeit nodrošināt. Provodņiks kopā ar saviem nomniekiem ir aizraujoša  atjaunošanas un attīstības ceļa sākumā.

Compare listings

Salīdzināt