fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Otherside – Realto palīgs Video un Foto darbos

Otherside – Realto palīgs Video un Foto darbos

Otherside.lv ir reklāmas aģentūra, kas stāv aiz darbiem – mēs esam projektu otra puse. Mēs meklējam idejas, atrodam tām pareizos risinājumus un palīdzam tām sasniegt izcilību. Mūsu mērķis ir veidot kvalitatīvu reklāmu par pieejamām cenām gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem.

otherside marketinga agentura

Sāksim ar foto – viens no mūsu pamatpakalpojumiem. Vairākus gadu desmitus foto ir liela nozīme reklāmas izveidē – tur nekas nav mainījies, arī mūsdienās foto ir must-have gan veiksmīgās reklāmas kampaņās, gan digitālā satura veidošanā kā arī vienkārši paliekošu atmiņu iegūšanai.

Un kas ir reklāma bez grafiskā dizaina? Facebook ikona – grafiskais dizains. Tava mīļākā koncerta afiša – grafiskais dizains. Pat tava piena paka ir viens liels grafiskais dizains.

Turpinot ar digitālā satura kustīgo brāli – video. Mums visiem patīk video, kur nu vēl ja tas ir kvalitatīvs un viegli uztverams. Mūsdienās video patīk visām sociālo tīklu platformām. Vai tas ir atskats no kāda pasākuma, vai video reklāmas kampaņai – video ir viegli uztverama informācijas forma gan lieliem, gan maziem.

Vai esi ievērojis spožos gaismas burtus uz tirdzniecības centru jumtiem? Tieši tā, arī tos mēs izgatavojam. Kā arī citas dažāda veida izkārtnes, stendus, gaismas kastes, dekoratīvos priekšmetus un varam tikai turpināt skaitīt. Tev ir ideja? Mēs palīdzēsim to īstenot – kopā.

OTHERSIDE.LV Kopā uz priekšu!

Otherside un Realto kopā realizētie video projekti:

Ieskats Braslas biznesa centrā

E. fon Trompovska kvartāls – lieliska vieta darbnīcu ierīkošanai

Realto – Komerctelpas Jūsu biznesam

Braslas Industriālais Parks – Biroja, noliktavu, servisa, ražošanas telpu noma

Related posts

Provodņika nomnieks “MARVIN SD” ražo dekorācijas starptautiskiem projektiem.

Provodņiks jau kādu laiku ap sevi pulcē daudz radošo profesiju pārstāvju - fotogrāfi,...

Lasīt visu

Pirmās tiražējamās ‘Harmony Home’ ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula

Ar laika kapsulas iemūrēšanu "Harmony Home Teika" pamatos oficiāli uzsākta pirmās...

Lasīt visu

Mūkusalas Biznesa Centru ar Torņakalnu savienos gājēju un velosipēdistu tilts

13. augustā pie Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra norisinājās darba sanāksme, kuras...

Lasīt visu
Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/realto/public_html/wp-includes/functions.php(4613): ob_end_flush() #2 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/realto/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/realto/public_html/wp-includes/load.php(960): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178