Noslēdzas trīspadsmitais Krastu mačs

21.augustā pie Kongresu nama Rīgā noslēdzas trīspadsmitais Krastu mačs – basketbola kluba “VEF Rīga” rīkots diennakts turnīrs. Mača dalībnieki ir divas komandas – Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Šogad arī Realto ir šī turnīra atbalstītāju un draugu lokā. Krastu mača tēma bija miers un spēles laikā tika vākti līdzekļi Ukrainas tautas atbalstam. Realto iespēju robežās turpina sniegt visdažādāko palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem gan ar pagaidu uzturēšanās telpām, gan sniedzot cita veida atbalstu.

Krastu mačs ir 24 stundu basketbola spēle, kur piedalījās komandas no politiķiem, aktieriem, mūziķiem, sportistiem un tiem, kam basketbols ir sirdī. Īpaša spēle tika aizvadīta svētdienas pēcpusdienā, kur par godu leģendārajam trenerim Armandam Krauliņam savā starpā tikās viņa audzēkņi, kurus viņš trenējis dažādos karjeras posmos – Anete Jēkabsone-Žogota, Kārlis Strēlis, Gunta Baško, Kārlis Muižnieks, Ieva Kubliņa, Sandis Buškevics un citi.

Pirmajā Krastu mača cīņā sestdien VEF Rīga sezonas pirmajā spēlē ar 83 pret 52 uzvarēja Ghetto Family, bet “Clean R” trīspunktu metienu konkursā otro gadu pēc kārtas triumfēja VEF Rīgā snaiperis Kristers Zoriks. Dienu vēlāk Uniso/wabase un Fiziopreces.lv metienu konkursā labākie bija Anrijs Miška, Zane Voļska un Edvards Egle.

Visas 24 stundas par muzikālo pavadījumu rūpējās labākie Latvijas DJ. Divās dienās uz skatuves Krastu mačā kāpa Gustavo, Sigma, Grēta Grantiņa, Fiņķis un PRAGA II, kā arī Popkorna lietus, bet vakara galvenajā koncertā vairākus tūkstošus cilvēku pulcēja rolands če, xantivariāts, Stepa un PRUSAX jeb apvienība Banda Banda.

Pēc 13 Krastu mačiem jeb vairāk kā 300 stundām basketbola, kopvērtējuma rezultāts ir 8 pret 5 par labu Daugavas labajam krastam.

Paldies turnīra organizētājiem par skaistu un emocionālu pasākumu!

Tiekamies Krastu mačā 2023 gadā.

#realto

#standwithukraine

Compare listings

Salīdzināt