HEBE – Braslas biznesa centra nomnieks

Dzīve skaisti turpinās arī šajos nenoteiktajos laikos!

Mūsu jauns nomnieks HEBE izvēlējies pārvietot savu šūšanas cehu Braslas biznesa centrā, kas atrodas Rīgā, Braslas ielā 29A, šī gada pavasarī. Mēs Realto lepojamies par mūsu nomnieku attīstību un veiksmēm!

Zīmols “Hebe”, kas dzimis Latvijā 2011. gadā, ar pārliecību par ilgtspējīgu apģērbu kā dizaina, tā materiālu izvēlē, piedāvā apģērbu gan meitenēm, gan zēniem no mazuļa pirmajiem dzīves mēnešiem līdz desmit gadu vecumam, kā arī pieaugušajiem. Apģērbs top no cilvēkam un videi draudzīgiem materiāliem. HEBE eksportē apģērbu uz ASV, Igauniju, Itāliju, Japānu, Kanādu, Lielbritāniju, Saūda Arābiju, Somiju, Ukrainu, Zviedriju.

Uzzinot, ka uzņēmums gatavojas prezentēt jauno vasaras apģērbu kolekciju, nenoturējamies un ienācam ciemos. Mūs sagaidīja vasaras košums un Itāļu dzīves skaistums!

Pavasara, vasaras kapsulas kolekcija “Ciao Italy Ciao” ir HEBE veltījums Toskānai un Venēcijai. Izmantojot gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznu fragmentus, ir radītas piecas košas apdrukas.

Latvijā HEBE apģērbus šobrīd var iegādāties veikalā vai tiešsaistē – www.hebe.lv

Plašā un modernajā Braslas biznesa centrā arī Jūsu biznesa idejas veiksmīgi realizēsies! Ēkā atrodas gan daudzveidīgas biroju un semināru telpas, gan telpas ražošanai un noliktavām.

Compare listings

Salīdzināt