Galiana Stefani – Braslas Biznesa centra nomnieks

Ar prieku stāstam par katru Realto jauno nomnieku, šoreiz stāsts par mūsu ilggadējo nomnieku – Galiana Stefani, kas mūsu telpās ražo kvalitatīvus un modernus Latvijas un ārzemju zīmolu produktus.

Galiana Stefani apģērbu ražotne savu profesionalitāti attīsta jau trīsdesmit gadu garumā, ražojot standarta un rūpnieciskos tērpu modeļus, sadarbībā ar dizaineriem, realizējot mākslinieku idejas apģērbā, profesionāli un kvalitatīvi izpildot klientu pasūtījumus sieviešu, vīriešu un bērnu sortimentos gan klasiskā, gan sportiskā stilā.

Jau labu laiku uzņēmums strādā ar šādiem atzītiem Latvijas bērnu zīmoliem, kā Paade un Tiny Bunny Uzzsākta ražošana priekš Nīderlandes vīriešu apģērbu dizaina brenda Ampere

Uzņēmums nebaidās no jauniem izaicinājumiem un sācis veiksmīgu sadarbību ar uzņēmumu Luxdomes, palīdzot ražot inovatīvos kupolus, kurus var izmantot kā lielisku risinājumu kempingam, āra terasei, kafejnīcai, kā arī pasākumiem.

Apģērbu ražotne darbojas Braslas biznesa centrā, kur atradīsiet telpas arī Jūsu biznesa ideju realizēšanai!

Ja esat apģērbu dizaineris vai zīmola īpašnieks, kam nepieciešama kvalitatīva ideju realizācija, noteikti iesākam sadarboties ar Galiana Stefani profesionālo komandu – meistari realizēs audumā Jūsu pašas drosmīgākas idejas!

#Realto #telpas #nomnieki #šūšanas #darbnīca #GalianaStefani

Compare listings

Salīdzināt