fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Cobra Logistics – Braslas centra ilglaicīgs nomnieks

Cobra Logistics – Braslas centra ilglaicīgs nomnieks

Braslas biznesa centru, jau gandrīz divus gadus, par savu darba vietu sauc SIA “Cobra Logistics” biroja darbinieki. Biroja vajadzībām tiek nomātas 30 kvadrātmetrus plašas telpas Braslas biznesa centra A korpusa ceturtajā stāvā. Lai uzzinātu nedaudz vairāk par šo pārvadājumu – loģistikas kompāniju, tikāmies ar Viesturu Izkalnu, Cobra logistics loģistikas vadītāju.

Īpašais piedāvājums Braslas biznesa centra un citiem Realto nomniekiem – Pasūtot pilnu mašīnu kravu pārvadājumam sākot no 1000km, 100km bez maksas

Ar ko nodarbojas Cobra Logistics?

Uzņēmums Cobra Logistics nodarbojas ar starptautisko kravu pārvadājumu sniegšanu Eiropā un Baltijas valstīs. Uzņēmums nodrošina salikto, pilno un kabotāžas kravu pārvadājumus, kravu apdrošināšanu, express kravu piegādes un risinājumus nestandarta kravu transportēšanai.

Kādus pakalpojumus uzņēmums Cobra Logistics var piedāvāt citiem Realto nomniekiem?

Salikto kravu pārvadājumus

Vai tā ir viena palete, vai padsmit paletes – Cobra Logistics var nogādāt Jūsu kravu galamērķī ar pareizo attieksmi!

Pilno kravu pārvadājumus

Ja Jūsu uzņēmums ir sasniedzis pietiekami lielus apjomus un pārvieto materiālus vai produkciju pilnām mašīnām (līdz 24 tonnām un līdz 33 paletēm), tad noteikti ir vērts ar mums sazināties! Pie noteiktiem apjomiem spējam piedāvāt apjoma atlaides, lai Jūsu uzņēmums spētu attīstīties pēc iespējas ātrāk.

Kravu apdrošināšana

Jūs gribēsiet, lai mūsu mašīna nokavē piegādes termiņu, jo tieši šādiem gadījumiem Cobra Logistics apdrošina savas kravas! Šādā gadījumā ir iespējams iegūt kompensāciju par nodarītajiem zaudējumiem līdz pat pārvadājuma cenas apmēram.

Papildus piegādes termiņu kavējumam, Cobra Logistics apdrošina kravas pie iespējams labākās apdrošināšanas kompānijas, kas nozīmē, ka kravas bojājumu gadījumā Jūs varēsiet ātri un bez problēmām iegūt kompensāciju par bojāto preci!

Drošība

Cobra Logistics ir daudz strādājis pie tā, lai varētu klientiem nodrošināt iespējami drošākos pārvadājumus! Mūsu mašīnas ir aprīkotas ar GPS sekošanas sistēmu – ir iespējams redzēt mašīnas atrašanās vietu jebkurā diennakts laikā, šoferi ir profesionāļi savā jomā, kas zinās, kā maksimāli droši nostiprināt Jūsu kravu, un pārvadājumi ir apdrošināti gan pret piegādes termiņu kavējumiem, gan pret kravas bojājumiem.

Savas kravas mums uztic klienti, kuriem ir svarīgs fakts, ka krava nonāks galamērķī nesabojāta un ar pareizo attieksmi!

Related posts

Provodņika nomnieks “MARVIN SD” ražo dekorācijas starptautiskiem projektiem.

Provodņiks jau kādu laiku ap sevi pulcē daudz radošo profesiju pārstāvju - fotogrāfi,...

Lasīt visu

Pirmās tiražējamās ‘Harmony Home’ ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula

Ar laika kapsulas iemūrēšanu "Harmony Home Teika" pamatos oficiāli uzsākta pirmās...

Lasīt visu

Mūkusalas Biznesa Centru ar Torņakalnu savienos gājēju un velosipēdistu tilts

13. augustā pie Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra norisinājās darba sanāksme, kuras...

Lasīt visu

Join The Discussion

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/realto/public_html/wp-includes/functions.php(4613): ob_end_flush() #2 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/realto/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/realto/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/realto/public_html/wp-includes/load.php(960): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/realto/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178