fbpx

No 9:00 līdz 18:00

Pirmdiena - piektdiena

Braslas biznesa centrs

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084

+371 29 209 555

info@realto.lv

Realto īpašumā divi jauni biznesa centri

Realto īpašumā divi jauni biznesa centri

2020.gadā Realto ir papildinājis savu īpašumu portfeli ar objektiem Krustpils ielā 17, kura kopējā platība ir 13 516 m2, un  Daugavgrīvas ielā 114, kura kopējā platība ir 28 000 m2. Ar jauniegūtajiem objektiem Realto kopējais nekustamo īpašumu portfeļa nomai pieejamo telpu platība ir pieaugusi līdz ~ 250 000 m2. Realto šobrīd piedāvā telpu nomas un apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā un ārpus Rīgas – Siguldā, Ventspilī, Liepājā.

Sadarbībā ar arhitektiem un projektētājiem, patreiz tiek strādāts pie jauniegādāto objektu attīstības koncepcijas.

Realto piedāvā biroju, ražošanas, noliktavu, tirdzniecības telpas, kā arī telpas dažādu pakalpojumu sniegšanai un radošu projektu īstenošanai. Abi objekti atrodas izdevīgās  lokācijas vietās, kas ir īpaši svarīgi tirdzniecības pakalpojumu sniedzējiem un dažādiem loģistikas uzņēmumiem.

Realto KUBI, Daugavgrīvas iela 114, Rīga

Realto KUBI ir tikai otrais Realto grupas biznesa parks Pārdaugavā. Biznesa parka kopējā platība ir 28 270 m2, kuros ir iespējams izveidot plašas tirdzniecības, noliktavas un ražošanas telpas.

Daugavgrīvas iela atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, netālu no Vanšu tilta un tā stipjas cauri četriem Rīgas rajoniem – Āgenskalnam, Dzirciemam, Iļģuciemam un Spilvei.

Realto Sidrabe, Krustpils iela 17, Rīga

realto sidrabe krustpils iela

Realto Sidrabe ir biznesa parks, kas sastāv no vairākām ēkām un tā kopējā platība ir 13 516 m2. Telpas ir piemērotas birojiem, ražošanai, noliktavām, tirdzniecībai. Visa veida komercdarbībai ir iespējam iznomāt telpas 1.stāvā platībās no 70 līdz 1000m2.

Īpašums atrodas Krustpils ielā 17, krustojumā ar Katlakalna ielu, blakus jau attīstītiem industriālajiem, biroju un tirdzniecības objektiem, 7 km attālumā no Rīgas centra. Laba transporta satiksme ar ātru un ērtu piekļuvi Dienvidu tiltam un Via Baltica ceļam, kas ir nozīmīgākās pilsētas transporta maģistrāles. Dienvidu tilts un maģistrāle, kas ved uz pilsētas centru ir 2 minūšu brauciena attālumā.

Related posts

Provodņik telpās notika elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts

Provodņik telpās norisinājās elektroniskās mūzikas tiešsaistes koncerts “Latvian Techno...

Lasīt visu

Braslas Biznesa centrā atvēries Borealis masāžas krēslu salons

Būt uz viena viļņa…, kopīgs domu gājiens… – šiem vārdu salikumiem ir īpaša nozīme...

Lasīt visu

Kādreizējās Karl Zeiss optikas fabrikas vietā taps jauna biroju ēka

Jaunas biroju ēkas Zeiss Biroji būvniecībā Mūkusalas Biznesa Centra teritorijā plānots...

Lasīt visu
Aizpildiet pieteikumu un saņemiet telpu piedāvājumu!Ietaupiet laiku - iznomājiet telpas pa tiešo no īpašnieka!