Jauna industriālā stila fotostudija radošajā kvartālā “Provodņiks”

2022.gads radošajam kvartālam Provodņiks bija piesātināts ar dažādiem pasākumiem – Industriāla mantojuma dienas sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību, sporta treniņš neierastākā vidē, dažādu mākslinieku izstādes, ekskursijas, koncerti, skeitbordistu sacensības, filmu vakari un mākslinieku grafiti. Provodņikam izdevās apvienot radošus cilvēkus savās telpās!

Savu fotostudiju Provodņikā gandrīz pabeidza Fotostudija UNIQ, protams nevarējām noturēties, lai neapciemotu māksliniekus. Telpās vēl smaržo pēc tikko uzklātas koka grīdas un svaigi nokrāsotām sienām … mēbeles, dekori, saules stari un dienas gaisma veido īpašu studijas atmosfēru.

“Kad savas studijas jautājums palika ļoti aktuāls, sākam realizēt savas idejas. Pusgadu mums aizņēma atrast piemērotas telpas. Mēs bijām desmitiem dažādās telpās un ēkās un izvēlējamies Provodņiks kvartālu. Trīs mēnešus pašu spēkiem remontējām, krāsojām, taisījām apmetumu, zaģējām, meklējām interjera priekšmetus, lai veidot savu unikālo studiju.  Vienā domstapību brīdī radās studijas nosaukums – UNIQ” – saka studijas vadītājs Nikolajs.

Šobrīd studija piedāvā 5 pastāvīgas foto zonas un dažas zonas ar sezonas vai maiņas dekorācijām. Un brīnišķīgā saules gaisma saulrieta laikā … kad bildes iegūst īpašu šarmu … un liekas var ieraudzīt savus bērnības sapņus gaisā.

Compare listings

Salīdzināt