Pētersalas biznesa centrā notiks Jaunā gada sagaidīšanas diskotēka ''Konference 2019''

2018. gada 31. decembrī, Pētersalas biznesa centra Baltajā zālē notiks Jaunā gada sagaidīšanas diskotēka "Konference 2019". Pasākuma sākums plkst. 22:00.

Pasākuma organizatori, Kapitāls Networks šo pasākumu raksturo šādi:

"Konference būs iedvesmojoša un motivējoša jaunā gada sagaidīšanas pieredze. Tajā galveno “lektoru” lomu ieņems Latvijā pazīstami diskžokeji un mūziķi - Judzhen, KIRHA, DJ 2000, PM2THEAM, Lady Krii, TEHNIKUMS un daudzi citi. Klausot “lektoru” mūzikas ritmiem, konferences dalībnieki tiks aicināti griezties trakulīgās, diskotēkai piemērotās dejās un piedalīties "padziļinātās paneļdiskusijās”. Starpdisciplināra pieeja divās zālēs un paralēlās pārneses koridori dažādu kultūru gaumei. Prestižu, kā arī tautā iemīļotu dzērienu malkošana veidos lielisku sinerģiju ar lektoru radītajiem ritmiem līdz pat rīta gaismai."

Pētersalas biznesa centra Baltā zāles daudzfunkcionālās telpas ir piemērotas dažādu pasākumu organizēšanai. Tikko atjaunotās telpas ir piemērotas konferencēm, semināriem, diskusijām, prezentācijām, dažādām darba grupām klientu vai darbinieku un klientu tematiskajai ballītei. Plašā un gaišā konferenču zāle (210m2) atrodas Pētersalas biznesa centrā netālu no Skanstes ielas, starp Pētersalas un Rūpniecības ielu, pašā Ganību dambja, vienas no galvenajām Rīgas transporta artērijām, sākumā. Pētersalas biznesa centrs atrodas Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijā un ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.