Jaunumi

Uzņēmums Cobra Logistics nodarbojas ar starptautisko kravu pārvadājumu sniegšanu Eiropā un Baltijas valstīs. Uzņēmums nodrošina salikto, pilno un kabotāžas kravu pārvadājumus, kravu apdrošināšanu, express kravu piegādes un risinājumus nestandarta kravu transportēšanai.

Mārkalnes kvartālu, Mārkalnes ielā 10, par savu turpmāko biznesa attīstības vietu ir izraudzījies uzņēmums SIA „Riepu Zona”. Uzņēmums ir iekārtojis 800 kvadrātmetru lielu noliktavas telpu, kā arī 50 kvadrātmetru plašas biroja telpas.

  • fiqsy elektroskūteri

Esam gandarīti, ka Latvijas jaunuzņēmums "Fiqsy", kurš piedāvā elektrisko skrejriteņu koplietošanas pakalpojumu, par sava uzņēmuma mājvietu ir izraudzījušies Biznesa centru "Hanzas vārti", Pētersalas ielā 1b, Rīgā.

10. maijā, biznesa centrā “Hanzas vārti”, tika atvērta konditorejas “Krauklīša gardumi” kafejnīca.

Realto piederošo īpašumu sarakstā ir tādas vēsturiskas ēkas kā: Rīgas Kinostudija, Rīgas Manufaktūra, Juglas Manufaktūra, bijusī "Provodņik" rūpnīca Sarkandaugavā, citas vēstures bagātas ēkas, kuras pateicoties Realto, šobrīd atgūst savu iepriekšējo varenību.

Šī gada 31. maijā E. Fon Trompovska kvartālā, Sarkandaugavā, norisināsies jau otrais dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls ‘’Kontaktor’’, ko rīko pašmāju sintezatoru ražotāji ‘’Erica Synths’’.

Lai nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas ērtāku ievākšanās procesu jaunajās biroja, noliktavas vai tirdzniecības telpās, Realto ir uzsācis sadarbību ar pārvākšanās un montāžas kompāniju Movers.lv. Izveidojot šādu sadarbību, Realto ir iespēja pietuvoties pilna servisa nodrošināšanā

Babystore ir viens no vadošajiem bērnu preču interneta veikaliem Latvijā. Babystore piedāvāto produkciju ir iespējams pasūtīt ne tikai internetā, bet arī iegādāties kādā no četriem veikaliem Rīgā. 

Nekustamo īpašumu attīstītāja "Realto" pārvaldībā šobrīd ir 13 biznesa centri, kurus par savām uzņēmuma mājām ir izraudzījušies visdažādāko nozaru pārstāvji.

Realto lielākā priekšrocība ir elastība un spēja pielāgoties Klientu vēlmēm un vajadzībām. Sadarbībā ar klientiem no dažādām nozarēm un darbības sfērām, Realto ir pielāgojuši vairākus desmitus komerctelpas. Piedāvājuma klāstā ietilpst ne tikai biroju un tirdzniecības telpas, bet arī noliktavas un ražošanas telpas.

Braslas biznesa centrā jau trīs gadus biroja telpas nomā, viens no vadošajiem ūdens un kafijas piegādātājiem Eiropā, Eden Springs.