Jaunumi

2018. gada 31. decembrī, Pētersalas biznesa centra Baltajā zālē notiks Jaunā gada sagaidīšanas diskotēka "Konference 2019". Pasākuma sākums plkst. 22:00.

Pasākuma organizatori, Kapitāls Networks šo pasākumu raksturo šādi:

Svētku gaidīšanas laiks tirdzniecības centra „Raibais suns” sācies ne tikai ar svētku egles uzstādīšanu un fotostūrīša iekārtošanu, bet arī ar jauna veikalu atklāšanu. Tirdzniecības centrā „Raibais Suns” 29. novembrī svinīgi tika atklāts zemo cenu mājsaimniecības un apģērbu veikals “Pepco”, kas jau ir paspējis izpelnīties apmeklētāju simpātijas un būtisku apmeklētāju skaitu katru dienu.

Čiekurklana kvartālā, Tēraudlietuves ielā 9 un 22 ir pieejamas telpas 3000m² platībā un ar griestu augstumu 9m. Kopējā platība sastāv no diviem paviljoniem, kas var būt lieliski piemēroti video klipu, reklāmu, filmu, seriālu vai citu radošu projektu īstenošanai.

pētersalas biznesa centrs

Realto ir uzsācis Pētersalas biznesa centra fasādes atjaunošanas darbus. Remontdarbus ir plānots pabeigt 2018.gada novembra beigās. Pētersalas biznesa centra ēka būs ieguvusi pavisam jaunu, mūsdienīgu veidolu.