Virtuālie Biroji

Piedāvājam juridiskās adreses nomu jūsu uzņēmumam!

Virutālais birojs

Virutālais birojs ir pakalpojums, kas sevī ietver juridiskās adreses nomu un ļauj uzņēmumam likumīgi un profesionāli attīstīties ekonomējot izmaksas. Šis pakalpojums ir īpaši iecienīts nesen dibinātu uzņēmumu vidū, jo ļauj uzsākt plānoto uzņēmējdarbību, nepārmaksājot par fizisko telpu un neveidojot papildu saistības.Tāpat pakalpojums ir izdevīgs tiem uzņēmējiem, kuri bieži ceļo, atrodas ārzemēs, jeb plāno mainīt sava uzņēmuma darbības profilu.

Pakalpojumi

Virtuālo biroju nomas piedāvājumā šobrīd ietilpst trīs izvēles varianti, no kuriem katrs uzņēmums var izvēlēties sev piemērotāko:

Juridiskās adreses noma - Šis pakalpojums piedāvā uzņēmumam nomāt juridisko adresi bez citiem papildu pakalpojumiem. Uzņēmums tiek reģistrēts iepriekš saskaņotā adresē, tādējādi spējot likumīgi uzsākt/turpināt savu darbību.

Juridiskā adrese un pasta saņemšana - Pakalpojums paredz ne tikai uzņēmuma reģistrēšanu juridiskajā adresē, bet nomniekiem tiek atvēlēta arī pasta kastīte, uzņēmuma pasta pieņemšanai.

Juridiskā adrese, pastkastītes noma un korespondences pieņemšana  - Piedāvājumā ietilpst juridiskās adreses un pastkastītes noma, kā arī korespondences pieņemšana un pāradresācija.

Kontaktinformācija

Zane Bundiķe

Tālr.: 
+371 29209555

Biznesa parki un centri

Mūkusalas iela 41b, 42, Rīga
Braslas iela 29a Rīga
Pētersalas 1b, Pulkveža Brieža 43, Rūpniecības 52, Rīga
Dzelzavas iela 74, Rīga
Brīvības gatve 401, Rīga
Mārkalnes iela 10, Rīga
Tēraudlietuves iela 22, Atlasa iela 2, 8, Gaujas iela 5a, Rīga
Aptiekas iela 19a, 19, Ganību dambis 31, Rīga
Šmerļa iela 3, Rīga
Klūgu iela 3a, Pīļu iela 1, Rīga
Bieķensalas iela 9, Rīga
Brīvības gatve 369